Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bonprix-nek hogyan küldjem...

Bonprix-nek hogyan küldjem vissza helyesen az árut?

Figyelt kérdés

Rendeltem bonprix-től.

Megkaptam, amit kértem, de probléma van vele. Aki küldött már vissza nekik árut, pontosan hogyan csinálta?



2018. aug. 9. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Tedd bele ugyanabba a dobozba, amiben kaptad, nagyjából ugyanúgy, mintha ki sem bontottad volna, tehát összehajtva, nem gyűrötten, minden tartozékával, ha van.

Küldd el postán, a postaköltség a te költséged.

Arra figyelj, hogy intim fehérneműt nem küldhetsz vissza!

2018. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor rendeltem már tőlük, mindig óvatosan bontom fel a csomagot, hogy ugyanabban a zsákban tudjam visszaküldeni, ha szükség lenne rá.


Egyszer kellett csak, mérethiba miatt, abban küldtem vissza, pluszban körberagasztottam még.

2018. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 10. 09:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Fotózd az árut, majd vissza a dobozba, ragszalaggal zárod, ajánlva adod fel (lengyelországig megy, ha jól emlékszem, de van magyar lerakata is). Ha méretbeli gond van, de szeretnéd, akkor hívd fel őket és mond meg, hogy amint lesz újra a fazon, de a te méreted, akkor rendelésre kérsz belőle, tehát nem küldenek vissza pénzt. Persze, ha jól emlékszek csak 30 napra van, tehát utána visszaküldik vagy utalják, attól függ, mire kéred.
2018. aug. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Vissza szeretném küldeni a rendet terméket. Futárral ez megoldható? Kellene írányítószám. De ez a cím elég érdekes...
2020. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kapcsolat a magyar lerakattal:

Bonprix SP. Z.o.o.

Budapest 1977 CST , a postai

posta@bonprix.hu az elektronikus mail

(06-1) 814-9999 magyar telefonos vonal ami

H-p 8.00 - 20.00

Sz 8.00 - 15.00

érhető el. Lehet foglalt vonal, olykor többet kell várni vele.


Nemzetközileg:

Otto GmbH cég alvállalata, Bonprix Handelsgesellschaft mbH néven fut.

A magyar bonprix a legyelekhez van kötve:

Słoneczna 6, 72-003 Wołczkowo, Lengyelország

+48 91 487 88 23 , de ezt nem érdemes hívni, mert visszaírányítanak a területihez, ami a magyar lerakat.

Elállás esetén elállási nyilatkozatot kell kitölteni, leírni, és elküldeni nekik (magyar címre ami postafiókos cím).

Fontos, hogy elállásod a kézbesítéstől számított 14. napon belül kell megtegyed, utána érvényét veszti.

Remélem segítettem.

2020. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!