Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fogaim nagyon sárgák próbált...

A fogaim nagyon sárgák próbáltam már különféle fogpasztákat, meg házi receptet is a szódabikarbóna és a citromlé segítségével. De nem használt! Ha valaki valamilyen ugymond házi gyógymódot tud vagy valamilyen terméket az kérem segítsen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kinek mi használt?

2018. aug. 10. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A fogak egyébként sem hófehérek ha egy kicsit el van szineződve az normális.


Szódabikarbóna és citrom viszont jó lehet rá, de ez is, mint minden hosszú távon hat. Nem is szabad heti egynél többször használni, mert sérti a zománcot.


Viszont ha úgy gondolod a fogad zavaróan sárga akkor azt fogászati kezeléssel tudják fehéríteni. Ezek a házi praktikák nem sokat segítenek.


A megfelelő étkezés segíthet, nem szabad kávét inni, se kólát, se dohányozni és semmi olyat ami megfoghatja.

2018. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!😊
2018. aug. 10. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy fogkő leszedés, és a tea/kávé/cigi (ha eddig fogyasztottad) elhagyása teljesen elég a természetesen szép színű fogakhoz. (persze ha zavar, akkor nyugodtan menj fogfehérítésre, de ezek a házi praktikák ártalmasabbak)
2018. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs rá semmi mód. A professzionális fogfehérítésen kívül, amit fogorvos végez.

Az enyém is sárga. Én nem mondanám nagyon sárgának, de sárga. Bár, akinek hófehér fogai vannak, az biztos lenagyonsárgázza az enyémet. :S


Egyszer kaptam fogorvostól amolyan fogtisztítást. Ehhez szódabikarbónát (is) használt. Azért írom, hogy is, mert a pontos összetevőit nem ismerem nyilván a cuccnak.

1-2 árnyalatot valóban fehérített, de kb. 7-10 nap elteltével ugyanolyan sárga lett, mint volt. Pedig azidő alatt egyáltalán nem ittam teát, kávét, kólát. Alkoholt, cigit se, de amúgy se játszik nálam ez a két dolog.

Szóval nincs rá semmilyen mód, tényleg. Így kell elfogadnod magad.

2018. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dentomin fogport probaltad mar?:)


[link]


Szerintem egy probat meger, en szeretem, csak kell hozza egy kis turelem

2018. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a Dentomin fogport több, mint 10 éve, nem használt. Nem fogfehérítés céljából vettem meg különben, csak gondoltam kipróbálom, milyen a fogpor.
2018. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Attila1945 ***** válasza:
100%

A szodabikarbónás dörzsöléssel több gond is van, öszekarcolja a zománcot és igy könyebben megtelepednek rajta kórokozók és vékonyitja is. A fogkrémnek az egyik hosszútávú hatása, hogy simává teszi a felületet, és kevésbé tapadnak rá a kórokozók, igy kvázi a rendes fogmosás ellen is dolgozol vele.

Ami viszont nekem sokat segitett, az az elektromos fogkefe. Gyorsabban pörög, simábbra lehet polirozni vele a fogakat, ilyen szempontból veri a normált. A sima elektromos is nagyon jó, de az ultrahangos állitolag leszedi a fogkövet is. Meg használj szájvizet, az leszedi olyan helyekről is a lepedéket, amit nem föltétlen érsz el, pl fogközök, bölcsesség fogak, nyelv.

2018. aug. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi!
2018. aug. 11. 08:40
 9/9 anonim válasza:
Diamond fogfehrítővel próbáld:) nekem segített
2018. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!