Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire nézek ki...

Kkop0011 kérdése:

Szerintetek mennyire nézek ki jól, vagy mennyire nem? Mennyire tűnök szimpatikusnak?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom eldönteni, mert én elegge jónak tartom magam, viszon senkitől nem kapok semmiféle vissza jelzést... hogy pl rám lennének állva a lányok, vagy hasonlo .. :/

Https://kepkuldes.com/images/0c3f5d3583cdc27b61b792ac2ebcfefb. png



2018. aug. 12. 23:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem helyes vagy, nagyon szépek a fogaid. :)
2018. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

A mosolyod szerintem is nagyon szép és szimaptikus vagy.

Kifejezetten helyes srácnak tűnsz, ha gond van a lányokkal akkor az a személyiséged miatt lehet szerintem. De valamiért nehezen hiszem el, hogy nem tapadnak a csajok :)

22/L

2018. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Jól nézel ki, de erre a típusra tapadnak a csajok, ne szerénykedj. 27/N
2018. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat , nagyon jól esik!!! 😍

És esetleg abban tudnátok segiteni, hogy hogy lehetne jobb a személyiségem?

2018. aug. 14. 11:21
 15/16 anonim válasza:
54%

Nezd, neked nyilvan szemelyiseg-es stilusfejlesztesre is szukseged van. Egyebkent nem nezel ki rosszul, fiukent mondom, sugarzik a pozitivitas, es a lanyok azt imadjak. Javaslom neked, hogy nezd meg based zeus videoit youtube-on! En tole tanultam mindent. Ket eve onbizalomhianyos kis senki voltam, azota viszont tapdnak ram a lanyok. (Mellesleg zeus egymillio feliratkozonal megmutatja az arcat, es mar mind azt varjuk, szoval hajra!)

Nagyon ajanlom, megeri. Ha nem tetszik, vagy nem akarod megnezni, akkor irhatsz nekem is privatban, szivesen valaszolok barmilyen kerdesedre.

18/f

2018. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Előző! Azért ne "vidd el", pont az teszi széppé, hogy nincs egós valamint (kiélt) csajózós feje, hanem természetes a mosolya. ;)


Kérdezőnek:

Egyszerű figyelj, ha tetszik valaki, szimplán lépj oda szólítsd meg, érdeklődj. Ne várd, hogy ő küldje a jeleket meg nézegesd órákon keresztül... Sokan zavarba is jönnek (a látványtól xD), nem fognak (egyszerűen) nyitni... Azért, nyilván nézd mikor mész oda, mert szituáció miatt is sülhet el rosszul, nem csak szimpatikusság kérdése...


;)


N

2018. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!