Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hugo Boss Boss Bottled Intense...

Hugo Boss Boss Bottled Intense parfümről vélemény?

Figyelt kérdés

Drogériában 30 000 ftért láttam neten 13000 ftért szerintetek az irreálisan olcsó lehet az eredetiségét nézve?

Amblokk a parfümöt tekintve esetleg vélemény?.főleg aki már használta! :)



2018. aug. 17. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Netes parfümök jó része azért olcsó ennyire, mert nem eredeti.


Persze mindenki meg esküszik, hogy de az övé az, de 90%-uk az eredetivel nem rendelkezik, így nincs mihez hasonlítani.



Amúgy legtöbbször már az uveg és a doboz is eltér, még ha gyakran csak apróságokban is, de ezt sajnos addig nem tudod meg, míg mindkettőt meg nem veszed, mert a webboltban is az eredeti fotója van fent.


(Amúgy meg a bolt sem garancia, a kisebb butikokban simán előfordul, hogy ők is a netről szerzik be).

2018. aug. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Müllerbe kell menni ha 100% eredetit akar az ember vagy Douglas de ott a luxus márkák ára igen csak az egekben van.:/
2018. aug. 18. 09:01
 3/3 anonim válasza:

Tejesen reális ár. Én is ennyiért vettem.

Nagyon jó az illata, édeskés, a vanillia dominál benne. Tavaszra és nyárra nem ajánlom.

2021. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!