Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Nektek a borosta...

Lányok/nők! Nektek a borosta vagy a nagyobb szakáll jön be jobban?

Figyelt kérdés
Azaz van mikor kicsi de szúrós, van mikor már nagyobb de még nem hosszú és van amikor már nagy, eltakarja az arcot de ápolt,formára nyírt. Melyik jön be nektek? Kort is írjatok. :) (csak kíváncsi vagyok, személy szerint nekem a nagyobb szakáll áll jól, mert nélküle kisfiús arcom van, illetve nem is érzem jól magam szakáll nélkül.)

2018. aug. 25. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
nekem egyik sem. A sima arcot szeretem
2018. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Igazából egyik sem tetszik,a sima arc tetszik,de ha választani kell akkor inkább a borosta :)
2018. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem mindkettő bejön, bár nem mindegy, hogy mit értünk a nagyobb szakáll alatt.
2018. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A borosta jön be, az amikor már nem szúr, de nem is szakáll.

N35+

2018. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ilyet értettem nagyobb szakáll alatt.

2018. aug. 25. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban a sima arcot preferálom,de vannak olyan fiúk/férfiak akiknek kimondottan jól áll az arc szőrzet.A borosta a legszimpatikusabb közülük,de a linkelt képek közül a 2.sem rossz. 20/L
2018. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért csak ilyen díszB uzikat linkelsz be?
2018. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Szakáll! Kicsitől nagyig bármekkora lehet, de legyen. Én az itteni többséggel ellentétben nem szeretem a sima arcot
2018. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakááááll
2019. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!