Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » H&M-ben és a C&A-ban mennyibe...

H&M-ben és a C&A-ban mennyibe kerülnek az ottani mércéhez számítva árban olcsó melltartók? 17/l

Figyelt kérdés

Eddig csak kínaiból vettem a melltartókat, sokáig ahhoz is meg kellett erőszakolnom magam - nem szeretek melltartót vásárolni, kiölte belőlem a kínai.


Eldöntöttem, hogy minden hónapban veszek egy normális üzletből kapható melltartót. A mostanival az a gond, vagyis a gondok, hogy túl természetellenesen néznek ki benne a melleim (mellékes, egy kb 80 éves néni megjegyezte hangosan a gyakorlaton ebédnél, hogy jól néznek ki xD )és nincs a középen hely - nem tudom mi a neve. Nem fáj meg semmi ilyesmi, viszont túl úgy néz ki, mintha össze lennének nyomorgatva egymáshoz, mert a szélénél éppen annyira szűk, hogy furán álljon. Igen, tudom, hogy ezt hülyén sikerült leírnom, elnézést. xd



2018. aug. 27. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, teljes áron a H&M-ben az olcsóbbak 3-4000Ft körül vannak.
2018. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tenyleg nem olcsoak annyira, de nagyon nagyon megeri :)

Nekem rengeteg van onnan, 70/A a meretem, learazaskor kb 3-4ezerert melltartot + bugyit kitudok fogni igy olcson, es vannak meseszep darabjaim igy :)

En is azt tervezem most egyebkent, hogy havonta veszek egy fehernemu szettet h&m, triumph uzletekbol :)


Egyebkent angol kilos turikban 100-200ft ert szoktam elhozni a h&m es melltartokat :D

2018. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átlagosan a H&M-ben olyan 5ezer egy melltartó,èn sokallom,de van webshop ott megnézheted őket,néha vannak leértékelések.Én a tescoban szeretek vásárolni melltartót ott vannak nagyon szépek ès sokszor 2van egy egy pakkban ugyan ennyi pénzért vagy olcsóbban.
2018. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is fontos, hogy a pontos méretet vedd meg (ezt nem minden nő tudja, de csak egy mérőszalag és a neten elérhető hozzá a segédlet). Másodszor, minden mellformához más típus áll jól, de a méret is korlátozza a választékot és hogy mit ajánlott hordani. Nem ajánlom az ilyen vacak boltokat - pláne turikat - vagy hogy 5-10 ezer alatt vásárolj. Inkább kevesebb, de minőségibb, én így gondolkozom. Én is sokat szenvedtem, mire idáig eljutottam és a melleim kinézete is megsínylette sajnos, szóval csak jó tanács.


21/L

2018. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!