Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valakinek...

Mit jelent az, ha valakinek nagy a körmén az a fehér holdacska ott a körömágy körül?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok embernek van olyan.Nekem például nincs is,csak egy naaagyon picike az egyik hüvelykujjamon.Egy barátomnak viszont nagyon nagy az a félholdja.Az mitől van???
2008. nov. 3. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Én ugy tudom, vitaminhiany. lehet benne valami, mert regen nekem is sok volt, amiota terhes lettem, es egy tonna vitamint szedek, elmult
2008. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a fehér kis apró pöttyökre gondolok,hanem ami közvetlen a köröm ALSÓ PEREMÉN van,egy fehér félholdalak...
2008. nov. 3. 21:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs a csúnya képért de csak ilyet találtam google-ba!Szóval a körme alján az a fehér félholdas izé az micsoda és mit jelent az ha valakinek ilyen nagy?
2008. nov. 3. 21:38
 4/7 A kérdező kommentje:
2008. nov. 3. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a kép tényleg csúnya:) Amúgy sztem semmi különöset nem jelent ezt úgy örököljük meg szüleinktől! Nekem is nagyon pici van...de a lakkozástól az sem látszik! :) Ha a szülőknek van neked is lesz ha nincs a gyereknek sem lesz! Sztem!
2008. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yngve ***** válasza:
Az előző sajnos butaságot irt, bár ez egy 2008-as topic, nem tudom érdekel-e még valamid, de ezeket holdacskáknak nevezik, ott is kell lenniük, akkor vagy rendben. Ha a többi ujjadon nincs, valószínűleg hiányt szenvedsz egy-egy vitaminból/ásványanyagból. Nekem is csak a hüvelykujjaimon vannak.
2014. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DrCaris válasza:

A holdacskák arról árulkodnak, hogy mennyire mutatjuk meg magunkat a külvilág felé, mennyire nyilvánvaló, avagy rejtett az adott ujjhoz tartozó tulajdonságunk illetve testileg mennyire nem használjuk az adott szervrendszert; van-e energiatartalékunk vagy nagyon titokban élünk (ilyenkor nemigen látszanak a holdacskák) avagy sokat kihozhatnánk magunkból, de lusták vagyunk hozzá.


- A hüvelykujj az agy és idegrendszer, a gerinc és a gerincvelő formálódási helye.

- A mutatóujjnál formálódik a nyelv, a fül, az orr, a szem, a látó- és hallóidegek és a kisagy.

- A középső ujjnál az emésztő szervrendszerünk a nyelvvel, gyomorral, májjal, hasnyálmiriggyel.

- A gyűrűsujjnál a szív- és érrendszer, az epe és a lép.

- A kisujjunk pedig az intim szféránk, azaz a nemi szervek területe.

2015. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!