Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pircinget mivel lehet fertotle...

Norachan kérdése:

Pircinget mivel lehet fertotleniteni (ki akarnam cserelni a mostanit mert a suliba szoltak hogy koves, es a szamba van)?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Octenisept spray
2018. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most lesz hetfon 3hetes ki cserelhetem?(mar nem faj meg szepen gyogyul csk felek hogy vmi baja lesz a szamnak)
2018. aug. 30. 17:25
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem menj vissza ahol csinaltattad, ott lefertotlenitik es kicserelik, az a legbiztonsagosabb. en ezt csinaltam az orr pcmmel
2018. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mas szalonba is meg csinaljak? (Ha el viszem az enyemet)
2018. aug. 30. 21:59
 5/14 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

sztem 100%, hogy megcsinaljak, de vigyel par szaz forintot ha kernenek erte.

2018. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Es 3hetes pc-t lehet mar cserelni? Ezust orvosi fem patkora? Es ha otton le fertotlenitem es mas cserelni ki :D
2018. aug. 31. 14:16
 7/14 anonim ***** válasza:

megint a 2. vagyok

nekem csak nostril pcm van, kis kovel szurtak es mondtak, hogy 2 het mulva ha nincs semmi baja akk menjek vissza es kicserelik karikara. szval szerintem ha mozgatod a mostani pcdet es nem faj akkor ki lehet cserelni. lefertotlenitheted otthon, de ha elviszed egy szalonba hogy kicsereljek, akk ok is le fogjak :D

2018. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szoktam mozgatni kivul a "fejet" es mozog benne meg mar nem is faj csak nem tudom hogy ha ki cserelem patkora be dagad-e a szam (kezelem rendesen) de az nem vagja szet a szam?
2018. aug. 31. 15:22
 9/14 A kérdező kommentje:

+betadinom(kivul) van es glycoseptem(belul) azzal kezelem a szam

Pc-t be lehet aztatni betadinba es az le fertotleniti? :o

2018. aug. 31. 15:26
 10/14 anonim ***** válasza:
fuhhh en nem vagyok annyira otthon a szaj pcknel :/ de ha nem faj akk sztem be lehet rakni az uj ekszert. viszont az a biztos, ha egy piercer latja, es o meg tudja neked mondani 100%osan hogy berakhatod e a patkot. a betadinosat nem ajanlom, sztem vegyel baridez-t, az ilyen fujos fertotlenito
2018. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!