Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vissza fognak nőni a szempilláim?

Vissza fognak nőni a szempilláim?

Figyelt kérdés

EZ a műszempilláimról való sztori nem muszály elolvasni csak arról szól, hogy mikkel próbálkoztam és kicsit hosszú lett....


Én hülye ma 1 hete csináltattam tincses műszempillát kozmetikussal. Na ott amikor végzett tök szép volt meg minden. Másnap reggelre kívülről a második a jobb szememen nem volt ott, egy nagy lyuk volt ott (mert ugye alapból S-es tincses voltak, de kívülre M-eseket tett) csodálkoztam is, mert elvileg ez az erősebbik ragasztó volt. ( bárcsak ennyi lett volna, hogy ott hiányzik)

Rá egy napra úgy elkezdtem könnyezni, hogy nem tudtam ki nyitni a szememet 45percen keresztül, aztán ez mindennapossá vált. Annyira zavart ez meg fájt is a szemhéjam, hogy leakartam szedni ezeket ezért olajos sminklemosóval próbálkoztam ami a jobb szememből hozott le tincseket, de a másikról egyet se. (mondhatom szimmetrikus volt...) Aztán úgy keltem utána h a bal szemem vörös a jobb szememen meg a szempilla sor kicsit be van duzzadva, nagyon fajt mindkét szemem, szúrt, égett.

Pár nap múlva (tegnap) Johnson's baby olajjal próbálkoztam de csak a jobb szememen ami kicsit segített, de nagyon sok jött ki az enyémből is.

Ma megint azzal próbálkoztam mindkét szememen és annyira idegesitett, hogy elkezdtem tépkedni és nagyon sok jött ki az enyémből is, de a műből márcsak 3db mindkét szememen.



Egyébként a műszempillák előtt rövid viszont nagyon sok szempillám volt, de a tépkedéstől nagyon kevés lett SOKKOLÓAN kevés, és nagyon félek, hogy nem fognak visszanőni.


U.I: ha az jön le az irásomból, hogy ideges vagyok, nem vagyok csak inkább nagyon szomorú ez miatt :D

16/L



#szempilla #műszempilla #olajos sminkelmosó
2018. szept. 6. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Hlye vagy vissza kellett volna menned a kozmetikushoz leoldatni (akar reklamalni)

2. Igen, visszafog noni

2018. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
A kozmetikus leszedte volna de már mindegy. Kb 1 hónap alatt cserélődik az ember összes szempillája, szóval max annyi és visszanőnek.
2018. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták, visszafog nőni, vegyél gyógyszertárban ricinus olajat és esténként kend be, segít a növekedésben.
2018. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!