Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Derma seta? Próbáltátok már a...

Derma seta? Próbáltátok már a készüléket?

Figyelt kérdés
[link] a top shopban reklámozzák, engem a szörtelenítő funkciója érdekelne!
2010. jún. 22. 10:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Senki??? :(
2010. jún. 25. 12:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is te írtad ki netán?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Itt én vagyok az utolsó válaszoló. Teljesen meg vagyok lepve,hogy a gyak.kérdések keresőjébe beírom,hogy "derma seta" s nem talál egy darab kérdést sem!:O A googléból viszont már ez a második kérdés,amit ide vezetett,szóval érdekes.:) Mindenestre sajnálom,hogy nem találok semmilyen tapasztalatot a géppel kapcsolatban,de rajta vagyok az ügyön.

2010. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én írtam, de már nem is akarom kipróbálni, minden termék amit ott mutatnak egy kalap sz.r...
2010. okt. 5. 20:19
 4/6 anonim válasza:
Most kaptam kézhez,ez vicc! Nehogy megrendeljétek, én is küldöm vissza! Olyan mintha egy finom smirglit egy lassan forgó tárcsára tennétek. Egy szál szőrt sem reszelt le. Gusztustalan az egész rendszer. Most visszaküldöm és miután kifizettem a postaköltséget, valamikor 2 héten belül visszaküldik a pénzem. De a szállítási költséget nem, csak ha cserét kérek.
2010. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, mindenhol azt olvastam hogy nagyon rossz....nekem van Relax and Tonom, ahhoz van egy hasonló fej mint a kristálypárnácskák a Derma setán,ezért kipróbáltam a lábamon...leszedte a szőrt, bár nem lett sima, mert csak ledörzsölte, és ugye ezzel együtt a felső hámréteget is ledörzsöli(mint ahogyan látni lehet a tv-ben a derma setánál) pár perc múlva már érezhetően égett a bőröm, és borzasztóan piros is lett :( fájt...és sajnos a derma seta is ilyen...ha nem hiszed el, akkor googlebe beírod hogy: derma seta vélemények, bal oldalt pedig rákkatintintasz arra,hogy :Lefordított idegen nyelvű oldalak aztán enter, és behozza neked a tapasztalatokat, akik már kipróbálták pl amerikában...mindenki visszaküldte, ráadásul a fejet mindig cserélni kell mert amikor használod az is kopik xD szal nem éri meg megvenni,én is megakartam de most már biztos hogy nem fogom
2010. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csatakozom az előttem szólókhoz, kritikán aluli a cucc. ráadásul vissza sem veszik, mert a 2 hét az ügyintéző szerint, a megrendeléstől számít, és 15 nap alatt jött meg. ami nem az ő hibájuk... természetesen. ráadásul olyan gyenge a motorja, hogy amikor én naiv azt hittem legalább arctisztításra jó lesz, 2 perc után büdös volt :(
2011. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!