Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az izzadásgátló dezodor...

Az izzadásgátló dezodor alkalmazása esetén parfümöt is lehet/kell ugyanúgy használni?

Figyelt kérdés

Szóval befújom magam izzadásgátló dezodorral aminek van egy illata.

A ruhámra pedig rakhatok parfümöt vagy hogy szokták ezt?

Eddig csak parfümöt használtam.



2018. szept. 10. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Jajjajj.

Itt több féle problémát is felfedezni vélek:


1) Parfümöt nem a ruhára érdemes fújni. (Kivéve a gagyi piaciak -egyébként én is gagyit használok,de nem piacit-, mert azok a ruhán legalább valameddig megmaradnak)

2) Parfümöt semmilyen esetben NEM KELL használni. Lehetni lehet, ha azt szeretnéd.

3) Hiába fújja a ruháját valaki parfümmel, és mosakodik tisztességesen, akár napi kétszer is megmossa a hónalját, az szinte biztos, hogy hónaljszagú lesz. Kivált kép a tini lányokra jellemző a hagyma szag.


Most akkor válaszolok a kérdésedre is: Izzadásgátló mellett lehet használni parfümöt is, igen. Én is így teszek. Érdemes egy enyhébb illatú dezodort választani, hogy dominálhasson a parfüm. Vagy van illatmentes is.


(A golyós dezodort szerintem ne használja senki. A világ leggusztustalanabb találmánya. Ezt csak úgy zárjóleben jegyzem meg)

2018. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Én nem szeretem az izzadásgátlót illatát, így olyat választok, ami semleges, nem erős. És a megszokott parfümömet használom mindig.

De ha csak az egyiket használod, akkor az mindenképpen az izzadásgátló legyen. Azt nem helyettesíti a parfüm. Viszont ha találtál egy jó illatú izzadásgátlót, a mellé nem kell mindenképpen parfüm.

2018. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!