Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Keresek egy nagy kedvenc AVON...

Keresek egy nagy kedvenc AVON parfümöt. Van itt olyan akinek meg van azt hiszem a 2012-es katalógus?

Figyelt kérdés

Igen tudom, hogy havi katalógus, de az éven kívül(sajna ez sem 100%) a hónapot nem tudom.

Volt egy nagy kedvenc parfümöm rózsaszín hosszú henger alakú üvegben volt és, ha jól rémlik egy shopingolós lány volt a parfüm(vagy dobozán vagy magán a parfümön is). Édeskés illata volt talán vattacukorra vagy rágógumira hasonlított.

Utána pár hónappal később "esti változatban" is volt.

Vagy ha valaki emlékszik esetleg a nevére az is sokat segítene!



2018. szept. 14. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, én is emlékszem, hogy volt ilyen parfüm. Bármilyen meglepő, a Hugo Boss Boss férfiilat kísértetiesen emlémeztet rá, mert az is vattacukros beütésű. 😄

Viszont a nevére sajnos én sem emlékszem.

2018. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én nem vagyok otthon ilyen dolgokban, de nemtom miket dob ki a kereső ,ha beírod hogy avon-termékek; vagy pl lehet hogy ha írsz nekik a cégnek egy levelet, akkor tudnak segíteni-én ilyet még sose csináltam.
2018. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Szerintem valamelyik Pretty illatra gondoltok, volt belőle többféle, de ha beírod a Google keresőbe hogy Avon Pretty akkor kép alapján meg tudod nézni melyik is volt az! Én több mint 4 éve Avonozok és mikor kezdtem szerintem már akkor se volt a katalógusban! Nagy szerencse kell hozzá hogy találj még valahol ilyet.
2018. szept. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Esetleg itt keresd meg.

2018. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!


Főleg neked #4, mert sikerült megtalálnom😄

[link]

2018. szept. 15. 09:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na! Megtaláltam! 😎

Ez a “Kate’s World” sorozat volt, és amit keresel, annak a neve “Pretty Fabulous”: [link]


De volt még több változata is: Pretty Rockin, Pretty Glamorous, Pretty Trendy, Pretty Magical

2018. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is #6


Sajnálattal látom, hogy kivonták már a forgalomból :(

2018. szept. 15. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!