Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm csináltatás előtt...

Műköröm csináltatás előtt levágjam a körmöm?

Figyelt kérdés

Mennyi idő kb. míg elkészül?

Mennyibe kerül?



2018. szept. 19. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ne vágd le előtte a körmöd. Igazából változó hogy mennyi idő alatt készül el, kb 2-2,5 fél óra, és az ára is attól függ kinél csináltatod.
2018. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
én emlékeim szerint max 1.5 órát ültem körmösnél, többet sosem! de ez nyilván függ attól is hogy mekkorát csináltatsz. nalunk balassagyarmaton az s-es köröm a legdrágább helyen 5500ft
2018. szept. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
2es vagyok én levágtam vagy megreszeltem kicsit mindig, hogy valahogy kinezzen. de egyébként a kormos levagja ha kell, reszelni meg mindenkepp lereszeli
2018. szept. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én körmösöm mindig azt mondja, hogy utálja, ha a vendégek otthon előre vágják, reszelik a körmüket. Persze, van, aki szépen meg tudja csinálni magának is, de vannak, akiknek tiszta hullámos, beszakad, töredezik stb., és jobb lett volna, ha inkább nem is nyúlt volna hozzá. Legyen tiszta, rendezett, de majd a körmös megfelelően formázni fogja. Én eddig átlag 1,5 órát szoktam ott ülni, de ez sok mindentől függ pl. milyen gyorsan dolgozik, mivel dolgozik, milyen körmöt készít stb. Az ára is változó, én pl. 4000-ért járok.
2018. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Körmös vagyok. Ne nyúlj hozzá, csak legyen tiszta. A körmös a többit intézi.
2018. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!