Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismertek 145-150 centis...

Ismertek 145-150 centis lányokat a környezetetekben? Hogyan öltözködnek? Mit tanulnak? Milyen a kisugárzásuk?

Figyelt kérdés

Talán ezt a kérdést nem lehet egy konkrét kategóriába besorolni, és egy elég szűk magassági tartományról van szó, de azért felteszem.


Szóval... 148 centis felnőtt nő vagyok. Anno tele voltam komplexusokkal, mára kezdem őket elengedni.

Ugyanúgy öltözködöm, mint bármelyik intelligens, komoly nő, aki ad magára, és a karcsú derekamhoz párosuló kerekded idomaimnak köszönhetően nem kényszerülök arra, hogy a gyerekosztály polcairól válogassak. Elég pragmatikus és céltudatos személyiség vagyok, ami természetesen elengedhetetlen a céljaim megvalósításához, nem mellesleg jelenleg a felsőfokú nyelvvizsgámra készülök.


Viszont van egy dolog, ami eléggé frusztrál: amikor kilépek az utcára, nagyon ritkán találkozok hasonló magasságú nőkkel, ha pedig véletlenül szembejön velem, akkor 90%, hogy az ápolatlan, 0 életcélú kategóriából való, vagy ha intelligensebbnek néz ki, akkor ordít róla, hogy tele van komplexusokkal, kislányosan, vagy “tök mindegy, hogy mit veszek fel” jellegű cuccokban járkál.

Talán idiótán hangzik, hogy ennyire belecsavarodok ebbe a témába, de ez tényleg elszomorító. Igen, pár évtizede - lassan fél évszázada tapasztaljuk, hogy mindenhol a 2 méteres csontsovány lányokat nyomatják (nincs semmi bajom velük, rengeteg ilyen alkatú és magasságú barátnőm van), de ez nem jogosítja fel a nagyon alacsony nőket arra, hogy ne legyenek céljaik, és mondjanak le arról, hogy bizony ők is lehetnek szexik, és bombázók, és most nem a már részben említett igénytelen városi roma prostituált kategóriára gondolok.

Sajnos az az érzésem, hogy az ilyen emberek miatt bélyegzik meg az alacsony lányokat és nőket.

Könnyű rámondani valakire, hogy “biztos nem táplálkozott megfelelően, és már 12 évesen iszogatott és cigizett”.

Én jómódú családba születtem, ergo semmiben nem szenvedtem hiányt, és mindig is figyeltem arra, hogy egészségesen és tisztán étkezzek, továbbá soha nem voltak káros szenvedélyeim.


Szóval.. ismertek a környezetetekben hasonló magasságú (nem 155, meg 160 centis) nőket/lányokat, akiknek vannak céljaik, tudnak elegánsan öltözködni, és adnak magukra?

Esetleg ismertek hasonló híres, sikeres, és szép nőket (itt most nyilván nem a “véletlenül híresség vált” 18+-os szappanopera sztárokról beszélek).


Nagyon kíváncsi vagyok rá.



2018. szept. 21. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én nem érzem, hogy annyira meg lennének bélyegezve.

Van egy ismerősöm. Gyermek korom óta ismerem, osztálytársak voltunk 12 évig. Ő is nagyon alacsony, szerintem még talán 145 alatt is van. De mindenki nagyon szerette. Kedves, pozitív kisugárzása van. Teljesen úgy viselkedik és öltözködik mint a többi nő. Gyógytornászként dolgozik jelenleg ha jól tudom. Én soha nem néztem rá másképp azért mert alacsony.

2018. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt egy csoporttarsam, nalam is alacsonyabb (es en sem vagyok egimeszelo), sztem o is megvolt 145 centi. Elvegezte a fosulit, most szemelyi edzo, jol kijon az emberekkel, birni szokták, igazabol nagy hangja van. Tally weijlben vagy Bershkaban veszi a ruhait, mert csak ott talal a meretenek es stilusanak megfelelo darabokat. Ő kicsit sportosabb, amolyan "tomeglany", de alkalmakra is fel tud oltozni elegansan innen. Haja jelenleg vallig ero, volt mar o pixie is, + nagy barna szemei vannak, emiatt még fiatalabbnak is nez ki a koranal (24 eves, de kinez 16nak), sminkel egyebkent, de nem tesz vakolatot a fejere, mukorme is van, vagy talan csak siman zseles. Baratja is van, o kb 175 koruli ficko. Vannak olyan napjai, amikor elojon belole a kisebbsegi komplexus, de ezt nagyon jol tudja kezelni.

Ilyen alacsony hiresseget nem ismerek, azok azt hiszem mind 155+osok (talan Hayden Panettiere vagy Kylie Minogue nincs annyi).

2018. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ezt érzem csak én magas nő vagyok. 180 cm magas. Én annak örülök ha nálam magasabb emberrel találkozom.
2018. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a szemelyi edzoskodes mellett egy konyveloi okjt is csinal, es marketing szakon vegzett (nem jott be neki) :) :D
2018. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

" Elég pragmatikus és céltudatos személyiség vagyok, ami természetesen elengedhetetlen a céljaim megvalósításához, nem mellesleg jelenleg a felsőfokú nyelvvizsgámra készülök."


csak úgy sugárzik belőled a kisebbségi komplexus

2018. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem van két osztálytársam is aki kb. ilyen magasságú lehet.

Még nem annyira ismerem őket.

Mindketten egyszerű és divatos ruhákba járnak.

Egyáltalán nem látszik rajtuk hogy zavarná őket az alacsonyságuk.

2018. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Imádom az alacsony nőket!:)

Ne foglalkozz a magasságoddal ennyit:)! Így vagy jó, ahogy vagy!:)

37F

2018. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kisugárzásnak, az életcéloknak a személyiségednek semmi köze a magassághoz. Ha céltudatos vagy akkor minden rendben. Ahogy a magasságod is. Biztos hogy nagyon vonzó vagy. Én 182 cm alacsony vagyok és nagyon tetszenek a hozzád hasonló méretű lányok. 😍
2018. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

149 cm vagyok 18 évesen, 3 éve nem nőttem már semmit :) általánosban nagyon zavart a magasságom, mert bántottak miatta, de azóta szerencsére semmilyen problémám nem volt. Nem érzem azt, hogy bármit is kompenzálnom vagy bizonygatnom kéne, ugyanolyan vagyok, mint bárki más, sosem dohányoztam, nem is feltételezte ezt rólam senki, tudják, hogy a szüleim is kis emberek ☺ Gimnáziumban tanulok viszonylag jó eredményekkel és én is szeretném letenni a közeljövőben a C1-es nyelvvizsgát, mert tervben van mindenképp a külföldi munka.

Egyébként "sorstárs" létedre eléggé degradáló stílusban írsz az alacsony nőkről, ami szomorú. Egyáltalán nem tűnt fel ez a "jelenség", plusz miért kell jobban ítélkezni felettük, mint az átlagosak felett? Miért cikibb a normál mértéknél, ha ők az elhanyagoltak? Ezzel számomra valami iszonyatos bizonygatási vágyat sugárzol vagy nem is tudom, valahogy úgy hangzik, mintha a kis nőknek kutyakötelessége lenne tip-topnak és csininek lenniük csak azért, mert kicsik és hát akkor milyen az már, hogy "szakadtak" is. Mondjuk sem a kislányos, sem a sportos/hippisebb stílusú öltözködés nem tartozik nálam ebbe a kategóriába, csak az, aki koszos, büdös. Ebből meg nem látok többet, mint a magasabb emberek esetében. A kislányos öltözködés amúgy sok esetben azért van, mert az adott csajnak nincsen pénze varratni/drága boltokra, az átlagosakban meg sajnos nem kap a felnőtt osztályon semmit. Szerencse, hogy a te tökéletes idomaiddal nincs ilyen gondod (amúgy ezt is valami eszméletlen fennhéjázó, nagyképű stílusban írtad le, süt belőle, hogy lenézed azokat, akik ott vásárolnak), de sajnos másoknak akad, pláne cipők terén. De azt kikérem magamnak a többi alacsony nő/lány nevében, hogy nem tudunk elegánsan, szexin öltözni, csak ribisen vagy gyerekesen, az "adnak magukra" (illetve nem adnak magukra) vádat meg pláne. Egy az egyben úgy hangzik, mintha legalábbis ápolatlan disznók lennénk.

Rengeteg kisnövésű sztár van amúgy, az extra alacsonyak: pl. Hayden Panettiere és Kylie Minogue is 152 cm magas, Charlene Tilton (a Dallas Lucy Ewingja) 150, Christina Ricci 153, állítólag Eva Longoria is. Férfi sztárok közt is akad jó pár 170 alatti személy.


Ne haragudj, de te még mindig tele vagy komplexusokkal.

2018. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!