Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begyógyul jövőhétre az orrpier...

Begyógyul jövőhétre az orrpiercingem? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Nagyon szeretnék orrpiercinget, de jövőhéten csütörtöktől lesz egy fesztivál és jó lenne ha addigra begyógyulna stb. Ha ezen a héten kilövetem még akkor be fog gyógyulni szerintetek? Ha szombaton, akkor is?

Ja a másik nem ebbe a témába kapcsolódik, de a piercinggel kapcsolatos. Nos anyukámat úgy egy hónapja megkérdeztem h lehet-e és azt mondta hogy majd meglátjuk.. a ti szüleiteknél ez mit jelent? igent vagy nemet? :D lehet hülye kérdés bocsi :)

köszi aki ír!


2010. jún. 23. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem addigra már nemlesz feltünő a seb mégha megis marad. Bár én nem értek hozzá

Nálunk igent

2010. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád időt akart nyerni, de ez még nem számít igennek. Nekem az orrpiercingem nem volt sebes és nem is fájt, nem tudom ez kivételesnek számít-e, szerintem nem. Gyógyszertárban kapható alkohollal fertőtlenítettem, azt a fesztiválra is tudsz magaddal vinni. Hogy érted azt hogy kilöveted? Szerintem inkább tűvel szúrasd át.


19L

2010. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

kozmetikus lőné ki olyannal amivel a fület lövik. sok ismerősömnek ő csinálta meg :) piercingeshez nem tudok menni mert ebbe a városba nincs, azért meg úgy sem engednek el :S

2010. jún. 23. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz én piercingessel csináltattam, de másnap már semmi baja nem volt az orromnak. Szóva simán vállalható lesz jövőhéten.

Nem tudom anyukéd mennyire engedékeny, de 14 évesen tuti nem engedte volna, hogy piercingem legyen. Szóval anyukádnál nem tudom mit jelent ez a "majd meglátjuk". De ha nem utasított el, akkor biztos nem lesz gáz...

2010. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!