Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begyulladt volna az orr...

Begyulladt volna az orr piercingem?

Figyelt kérdés
Szeptember elején szúrattam, nem volt vele semmi gond, viszont ahogy kicseréltem karikára (hozzátenném kínai ha ez számít),kijött rá egy vízhólyag szerű valami(de nem vízhólyag, próbáltam kiszúrni),mit lehet vele csinálni?

2018. okt. 3. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, begyulladt. Ės nagyon is számít,hogy nemesfėm vagy valami gagyi vacak van benne. (Sajat tapasztalat fülbevalóval)

Cserėld ezüstre vagy ami jobb (lenne) aranyra. Esetleg orvosi fėmre.

2018. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt hívják vadhúsnak, vagy keloidos kinövésnek. Aranyat és ezüstöt felejtsd el. Orvosi fémet csak akkor használj, ha nincs semmi nikkel érzékenységed (vagy króm). Amúgy titán ékszert rakj bele, majd vegyél patikában hidrogén-peroxid oldatot és azzal ecsetelgesd naponta három alkalommal, legalább 3 héten keresztül. Az segít leszárítani. Addig ügyelj az ékszerre és kifejezetten kerülj mindenféle kozmetikumot, krémek, félt, zselét,...akármit, hogy az ékszer közelébe érjen.

2018. okt. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy érzékeny lennék az orvosi fémre,mert eleve az volt beletéve és azzal szépen gyógyult, most kicseréltem orvosi fém karikára,de még ott van ez a vadhús, viszont már nem fáj! :) Ezzel mit lehetne kezdeni? És köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!