Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a glamour napokról?

Mit gondoltok a glamour napokról?

Figyelt kérdés
Minden nézőpont érdekel :)
2018. okt. 10. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Messzire elkerülöm a bevásárló központokat :D

Undorodom attól a tülekedő tömegtől.

Inkább megveszem normál áron.

Parkolni sem lehet a környéken, a környező utak bedugulnak, de közben meg sírnak az emberek, hogy nincs pénzük és micsoda szegénység van. Ja persze....

2018. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg jó áron be lehet szerezni mindent . Csak az a nagy tömeg... Nem lehet rendesen szétnézni se .

Én iden vettem először újságot hogy kuponozni fogok . Ugy vagtam ki hogy itthonra a tusfürdő sampon stb mindent egyhelyen tudjak megvenni .

Rengetek 50%os kuponom van olyan dolgokra amit nálunk hetente kell venni , úgy h megéri akkor is ha kicsit drágább mint ahol szoktam venni . Ugy terveztem előre 1-2 hónapra megveszek minden ilyesmit (fogkrém,tusfürdő,sampon ,balzsam ,parfüm,dezodor,borotva,fogkefe,mosogatoszer,öblítő,mosópor)

Lehet hogy sokat fogok fizetni,de egy darabig nem kell majd menjek ,és biztos hogy spórolok meg ha 1-2 dolognak fel is viszik az arat előtte.

Na most ez így mind szép és jó,megpróbálok hétköznap délelőtt menni ne legyenek sokan . De ha olyan tömeg lesz mint tavaly amikor véletlenül betévedtem a dmbe Biztos hogy annyiba hagyom a dolgot:/

2018. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A drogériás 50%-os kuponokat felhasználom, hülye lennék kihagyni féláron. Viszont csak azt veszek amit alapból is használok és bevált, tehát nem veszek 15 adidas tusfürdőt, police parfümöt meg ariel mosóport csak azért mert van rá kupon. Ruhaboltokba viszont már rég nem megyek ilyenkor, 20%-os akció szinte havonta van az összes bolt webshopjában sokszor ingyenes szállítással együtt. Arról meg nem is beszélve hogy ilyenkor minden teljes áron van. Glamour napokon kívül meg sokszor alapból akciós és még arra megy rá az x %. Régen én is végigjártam az összeset és vettem egy csomó ruhát amire amúgy nem is volt szükségem és utána nem is hordtam, csak azért vettem meg mert volt kupon hozzá és éppen megtetszett. Szerencsére azóta több eszem van
2018. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Leárazáson olcsóbban is hozzájutok dolgokhoz, mint ilyenkor. Ráadásul sokszor fel is árazzák a dolgokat.

Néhány 50%os drogériás kupont szoktam felhasználni, de csak azt, amit egyébként is vásárolok

2018. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak a drogériás kuponokkal éri meg vásárolni. pl mosogatógép tablettát féláron, tusfürdőket, samponokat, sminkcuccokat féláron.

A ruhaboltokban adott 20 % nem éri meg és még nézelődni-próbálni sem lehet a nagy tömegtől. Plusz a jó ruhákat sok helyen ilyenkor beviszik a raktárba és a kevésbé divatosakat teszik ki.

Drágább műszaki cikkeket is lehet vásárolni 20-30 %-kal pl a media marktban. Szerintem ezek akkor jók, ha pont egy adott dologra szükséged van.

2018. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket napi szinten használok, azokra szuperek a kuponok.

De a ruhás 20%-osak szánalmasan nevetségesek. 20% miatt tülekednek a plázas fast fashion boltokban, holott állandó vetésforgóban szoktak 20% akciók lenni itt-ott..szóval a ruhás kuponokat nem szoktuk felhasználni.

2018. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is csak úgy éri meg, hogy többedmagunkkal vettünk újságot, és mindenki kivágja belőle, ami kell neki, illetve családtagoknak is megmutattuk, hátha kell valami. Így egy újságból összesen vagy tízen vásárolunk.

Mi is csak olyanokat veszünk, amit amúgy is szoktunk, drogériás termékek, tusfürdők, tisztálkodó szerek stb. eseteg a normálisabb ruhásboltokból egy-két cuccot.

Ahol én vagyok, ott amúgy is tömeg szokott lenni, szóval már megszoktam.

2018. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

kihagyom.


egyrészt roppant minimalista vagyok ilyen téren, másrészt - micsoda ellentét! - meg nem szorulok rá, hogy 50%-ért tapostassam magam.

2018. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Én csak a nulladik napon szoktam vásárolni éa csak tusfürdőt, dezodort meg boeotvapengét.

Illetve néha néha a mülleres 20%-osat is felhasználom, de az is csak úgy hogy alapból olyanokat veszek amiket venni szoktam, szoval feltankolok belőle.

Ja meg a müllerben parfümöket ilyenkor jó nézni, azokon nem szokott évközbeni akció lenni. Ráadásul ha sokmindent veszek és sokat fizetek ott akk a blokkal kovetkezo vasarlaskor 2% visszajar, amibol mondjuk egy rágó kijön :D

2018. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Szerintem jó dolog, bár nem mindig használom ki. Azokat a cuccokat veszem meg amiket egyébként is szoktam és nagy kedvezmény van rá. A tömeget úgy kerülöm el, hogy a nulladik napon nem sokkal nyitás után bemegyek, megveszem ami kell és go. De ezt a mostanit pl. kihagyom mert most nincs semmi ilyesmire szükségem. Majd a következőre megyek, addigra elfogynak a cuccok.
2018. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!