Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol kaphatnék ilyen napszemüve...

Hol kaphatnék ilyen napszemüveget? Link a leirasban

Figyelt kérdés

[link]


de nemcsak simán sárga üvegesre gondolok hanem kiköpött ugyanez legyen


2010. jún. 24. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Félelem és reszketés las vegasban ,mekkora film volt :D egyépként nem tudom hol kaphato olyan szemüveg...de sztem is faxa
2010. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az már biztos ,és 1 éve lassan hogy nemtalálok ilyen szemüveget,van mindenféle nemmondom még ezek a csillag keretes szemüvegek is no de nekem az kell ....ha valaki tudja hogy hol kapható illetve van eladó kérem irjon...... XD köszönöm
2010. jún. 24. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ez? :)

2010. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na igen.....de valakinek meg is kell vennie....mer én szlovákiai vagyok....esetleg valaki beszálna olyan bizniszbe hogy megrendelni aztán eladja nekem drágábban hmm?
2010. jún. 26. 23:28
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen egyébként :)
2010. jún. 26. 23:28
 6/7 A kérdező kommentje:
oke,már találtam is partnert köszönöm szépen mégegyszer minden jót :)
2010. jún. 27. 01:36
 7/7 anonim válasza:
valaki tudna nekem si segíteni? Én is szeretnék egy napszemüveget, de én a piros lencsésre gondoltam, amikor arról besézl amikor a wc ben az acid et beveszei, én azt a napszemüveget keresem egy ideje de nem találkom :S
2012. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!