Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valaki, aki már használta...

Szid kérdése:

Van valaki, aki már használta a Derma Seta szőrtelenítőt és tudna írni róla véleményt is? Kitépi vagy csak levágja a szőrszálakat?

Figyelt kérdés
A vélemény alatt értem: a szőrtelenség tartósságát, a gép hatékonyságát. Igazából csak a szőrtelenítő részével kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2010. jún. 24. 13:05
 1/7 vipagi válasza:
100%
szia! Felhívtam a Top Shop-ot és ott azt mondták, hogy csak a szőrt lecsiszolja (levágja), a szőrtüsző bent marad :( Így még erősebbek lesznek igazából a szőrszálak, nem tudom, hogy marad 2-3 hétig sima, ahogy reklámozzák.
2010. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Kb. én is így gondoltam, hogy nem lehet túl tartós, ha nem fájdalmas, mert ami fáj az sokáig sima is... Akkor csak akkora átverés, mint a többi TV-ben reklámozott cucc... :/
2010. aug. 31. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én most csak félig-meddig láttam a topshoppos bemutatóját,de számomra nyilvánvalóan az jött le belőle,hogy nem tépi ki tövestől. Egy kép nem utalt erre. S én olyat sem hallottam,hogy hetekig tartó simaságot ígérnének,de ez lehet,hogy az én hibám,mert nem néztem elejétől a végéig. Mindenesetre amit láttam,az elég volt ahhoz,hogy rájöjjek,miként működik a készülék. S szerintem nem lehet rossz...filózgatok rajta... Ezért tévedtem ide is,a kérdésedhez,gondoltam utánnanézek... Ha van valami szólok. Vagy már letettél róla?
2010. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Most kaptam kézhez én is, ez vicc! Nehogy megrendeljétek, én is küldöm vissza! Olyan mintha egy finom smirglit egy lassan forgó tárcsára tennétek. Egy szál szőrt sem reszelt le. Gusztustalan az egész rendszer. Most visszaküldöm és miután kifizettem a postaköltséget, valamikor 2 héten belül visszaküldik a pénzem. De a szállítási költséget nem, csak ha cserét kérek.
2010. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

TopShop gyűjtemény:

[link]

2010. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, mindenhol azt olvastam hogy nagyon rossz....nekem van Relax and Tonom, ahhoz van egy hasonló fej mint a kristálypárnácskák a Derma setán,ezért kipróbáltam a lábamon...leszedte a szőrt, bár nem lett sima, mert csak ledörzsölte, és ugye ezzel együtt a felső hámréteget is ledörzsöli(mint ahogyan látni lehet a tv-ben a derma setánál) pár perc múlva már érezhetően égett a bőröm, és borzasztóan piros is lett :( fájt...és sajnos a derma seta is ilyen...ha nem hiszed el, akkor googlebe beírod hogy: derma seta vélemények, bal oldalt pedig rákkatintintasz arra,hogy :Lefordított idegen nyelvű oldalak aztán enter, és behozza neked a tapasztalatokat, akik már kipróbálták pl amerikában...mindenki visszaküldte, ráadásul a fejet mindig cserélni kell mert amikor használod az is kopik xD szal nem éri meg megvenni,én is megakartam de most már biztos hogy nem fogom
2010. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én most probáltam ki :D nekem bejön (: jo nagyon(: nekem legalábbis :D
2011. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!