Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg most már csak a...

Tibcsi63 kérdése:

Tényleg most már csak a szakállas, borostás férfi a menő, sima arccal senki vagy?

Figyelt kérdés
szakáll

2018. okt. 25. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan, mint a "csak a nagymellű nő ér valamit"-jellegű szövegek.


Nem mindenki a mainstreamet és az egyformaságot szereti. Alapból sokan vannak, akiket taszít a szakáll vagy a nőknél a nagy mell.

2018. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szard már le, mi a menő. akkor vagy menő, ha nem ostoba divatokat követsz. van, akinek jól áll a szakáll meg a borosta, van, akinek nem. nekem pl. sokáig nem tetszett, aztán lett olyan párom, akinek nagyon jól állt, és aki most bejön nekem, az is szakállas. van, aki csúnya szakállal, de az exem meg anélkül csúnya...
2018. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem pl a szőrtelen arcú pasik jönnek be:) de egy kis borosta sem zavar.

20/l

2018. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem éppen. Sokan azért növesztenek szőrt, mert borosta nélkül valmi hihetetlenül rondák. És igen nagyon is sokat dob egy borosta, esetleges bőrhibákról elvonja a figyelmet, kontúrt ad az arcnak, és optikailag keskenyíti az arcot , plussz az arcforma is élesebb lesz, markánsít. ( Persze fontos azért a borosta nélküli alap, arcforma, mert egy pufi arcon nem hinném hogy olyan sokat segítene egy borosta.)
2018. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha a pàromnak kicsit hosszabb a borostálya. Írtó szexi és férfias szerintem. Karakteresebb az arca.
2018. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*borostàja*
2018. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én a meztelencsigákra bukok.
2018. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem szép, ha egy fiúnak nincs szőrzet az arcán
2018. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem, mert nekem rohadtjól áll, és szeretem-kényelmes.
2018. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen csak akkor. Nézd csak meg, éjjel nappalba mindnek van. Jóska, Tejofil, muronyiRolcsi, Tomcika, esatobbi.
2018. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!