Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem kell ruhákat vinni a...

Nekem kell ruhákat vinni a portfólió fotózásra?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy egy ilyen fotózásra nekem kell-e elvinni a ruhát/ruhákat amit/amiket viselni szeretnék vagy ezt ott biztosítják? Ugyan ez lenne a kérdésem a sminkkel és a hajammal is. Magamnak készítsem el vagy ott foglalkoznak vele? Illetve van-e valami fontos tudni való amit nem ártana tudnom?
2010. jún. 24. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szia. szerintem neten keress utanna. pl. portfolioval kapcsolatos tudnivalok.
2010. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ! én is voltam portfóliót csináltatni és nekem mondták hogy vigyek ruhákat amiben szeretnék ,de ott is volt pár ruha és kiegészitő amit énis viseltem! de minden attól függ mennyit fizetsz! van olyan ahol a költségek állják a sminkedet és a hajadat is...nekem ez is benne volt!:)de ha weboldalon nézted akkor odairják (smink igénylése esetén 10.000 ft.)!
2010. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem vigyél olyan ruhákat amibe szeretnél fotózkodni, mert a saját ruháid mégis csak a te méreteidhez passzolnak:) amit meg (ha) ott kapnál , nem biztos hogy neked tecceni fog és méretileg is pont jó lesz! 2. voltam:D
2010. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!