Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, hogyan vesztek új...

Férfiak, hogyan vesztek új borotvát, ha a régi már tompa? Hogy vesztek új pengét régi borotvához?

Figyelt kérdés

Nem tudom, jó kategóriába írok-e, de jobbat nem találtam, férfiak talán nem annyian olvassák ezt itt.

Szóval, kézi borotva egy idő után elhasználódik. Általában adnak hozzá a csomagban még 1-2 pengét, és ki lehet cserélni, de egy idő után azok is elkopnak. Ilyenkor hogyan választjátok ki a megfelelő pengéket? Mert gondolom, egy teljes borotvát megvenni nem érdemes, csak a penge részét is elég cserélni. De honnan lehet tudni, melyik borotvához milyen penge illik? Vagy bármilyen penge bármilyen borotvához jó, és rá lehet tenni?


Próbáltam nézni márkanevet/jelzést a borotvámon, de olyan meg pont nincs a boltban penge.


2018. okt. 26. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Gillette-ből volt eddig több típusom, mindegyiknek a fejét lehetett cserélni és mindig az adott típusnak megfelelőt vettem. jelenleg is ilyent használok. egy 5 db-s készlet több, mint egy évig kihúzza.
2018. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a boltba és kérj segítséget
2018. okt. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
A Gilettenél maradva vannak modellek. Pl régen volt a Mach 3, később meg bejött a Fusion. Jelenleg is ennek a későbbi változatai vannak most forgalomban. A fej és a nyél színei, eltérhetőek lehetnek, de az biztos, hogy egy régebbi Fusion nyélre, passzolni fog egy 10 évvel későbbi mostani valamilyen Fusion borotvafej. És igazából ez a lényeg. Mach 3-as nyélhez Mach 3-as fej való (3 pengés borotvafej), Fusion nyélhez meg Fusion fej való (5 pengés borotvafej). Ha nem avgy benne biztos, hogy milyen nyeled van, tényleg az lesz a legjobb, ha magaddal viszed a boltba, és ott megkérded az eladót (lehetőleg egy férfit), hogy melyik fej való hozzá.
2018. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TappancsMancs ***** válasza:
Vannak konkrét márka/típusnevek ami a csomagoláson rajta van. Azt kell nézni, de érdemes lehet a csomagoláson kívül eltenni az utolsó pengét is.
2018. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2018. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szóval ha pl. a borotvámra rá van írva, hogy Mach3, és a pengére is, akkor azt a pengét meg lehet venni hozzá?

Egyébként én is a DM-ben voltam nemrég, de nem vettem, mert nem tudtam, milyet kéne.

2018. okt. 27. 20:44
 7/11 anonim ***** válasza:

"Szóval ha pl. a borotvámra rá van írva, hogy Mach3, és a pengére is, akkor azt a pengét meg lehet venni hozzá?"


igen. Ha az van a nyélre írva hogy Fusion, akkor pedig Fusion fejet kell venni hozzá.

2018. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért a borotva vásárlás nem egy agysebészet...
2018. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem agysebészet. Megnyugtat, hogy csak a márkanév egyezésére kell figyelni.
2018. okt. 28. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neked az is bonyolult.
2018. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!