Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Uv Led (hibrid) műkörmös...

Uv Led (hibrid) műkörmös lámpát szeretnék vásárolni itthoni de gyakori használatra. Melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés

Neztem márkás pl brillbird lámpát is de találtam ilyen olcsobb lámpákat is [link]

Melyik érné meg nekem?:)


2018. okt. 30. 03:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A Cristal nails szerintem a legjbb márka műköröm téren és legyen a lámpája minimum 14W
2018. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez uv led lámpa és 36W.:)

Ízlések és pofonok de a Crystal* közelébe sincs ma mar sajnos egy indigonak vagy brillbirdnek pedig régen annyira nagy számnak számított a CN!:(

2018. okt. 31. 02:01
 3/3 anc ***** válasza:

Szia!


Ennél jobb árban van fent Vaterán is hasonló: [link]


De ha még megfelelhet a 24W teljesítmény is, akkor van egy jó kis elektromos LED lámpa digitális kijelzővel, ami pontos tájékoztatást ad az eltelt időről. Kimondottan LAC GEL-hez ajálott. [link]

2018. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!