Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok...

Lányok! Ti mit gondoltok ilyen jelmezről Halloweenre vagy hasonló álarcos rendezvényre?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom hogy elmúlt Halloween de attól még érdekelne hogy ti felvennétek-e ilyen maszkot meg maskarát rémisztgetni, szerintetek menő?



2018. nov. 2. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
B én nem tartom a halloweent, de ha tartanám felvenném, szerintem nagyon menő.
2018. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gagyi, de kinek mi.
2018. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekem tetszik. Bár nem tartom. Halloweeni buliba szoktam menni. Sokan mondjàk hogy MO-on nincs Halloween hanem Mindenszentek és halottak napja van. De szerintem ez nem zàrja ki hogy ne lehessen tartani. Nem esnek egy napra se, szóval miért ne lehetne tartani?!
2018. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem a halloweenben az a jo h barminek lehet oltozni, minden elfogadhato. Ha felelmetes, azert, ha viccesen gagyi akkor azert, ha kidolgozott akkor meg azert. Amit kuldtel az pont jo, nem is "tucat" szoval mehet.
2018. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Nem tudom mi ez de jól néz ki. Idén én sem öltöztem be de ha igen akkor Salad Fingers lettem volna :D na majd jövőre :D
2018. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!