Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri itthonra beszerezni...

Megéri itthonra beszerezni műkörmős cuccokat, mint körmöshöz járni minden hónapban?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2018. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2018. nov. 5. 20:23
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Azért, mert mire csak az alap dolgokat megveszed, elköltöttél egy évi összeget, amit a szakképzett körmösnél hagysz.

Ha az alapojon kívül színeket, díszeket is akarsz venni, az még drágább.

Arról nem is beszélve, hogy hozzáértés nélkül szétreszelheted a körmöd, körömágy gyulladásod lehet, és ha az alapamyag nem jó minőségű, még allergia is előjöhet.

Ja, és persze magadnak sokkal tovább tart és sokkal nehezebb, mint ha egy szakképzett ember csinálná havonta egyszer.

2018. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. nov. 5. 20:56
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már annyi műkörmösnél voltam, de egyik sem tud jó körmöt készíteni.. Egy hét és leesik. Pedig 8-10 ezer ft egy munka.
2018. nov. 5. 21:05
 6/21 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Budapesten tudok egy jó körmöst

2018. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hu, te hol laksz, ha nem tul indeszkret?

En nagyvarosban lakom, de egy tizest meg a csicsas mukormokert sem kernek el.

2018. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem megérte. Elegem lett a kontárokból, akiknek ott a falon a "körmös akadémia" oklevele, de 3 nap után 7 körmöm levegős lesz. Vagy húsig belereszel a körmömbe. Vagy nem képes normális egyformára reszelni a körmeim. A harmadik ilyen után azt mondtam, hogy elég volt, nem hagyok ott 4-5 ezret ezért.

A lámpa 8 ezer volt, a csiszológép használtan 5, én gél lakkot használok, ez 2000 ft/db. Teszek alà egy vékony réteg zselét, ez volt asszem 3500, de nagyon régen vettem, nem emlékszek rá.

Elsőre a lámpát vettem meg, primert, 2in1, és egy szín. Utána a többit apránként.

Most van 10 gél lakkom, elég a kedvenc színeim megvenni. Matricákat, köveket, csillámport olcsón lehet venni, a kínais is ugyanazt tudja 50 ft-ért. (Persze, nekem is van swarovski kő, 450 egy kis csomag, szépen szikrázik, de nem minden nap ezt használom.)

Egyszerre nagyobb összeg, de utána nem tétel egy-egy új szín, egy kis dísz. Sokáig elég, előbb fog tönkremenni, mint elfogyni. Egyedül a 2in1 fedőfényt vettem újra, azt már a harmadikat koptatom.

Nem reszelem el a körmöm, nem levegős, olyanra van formázva, ahogy szeretem, úgy díszítem, ahogy akarom. Nekem amúgy is a nagy kedvenc a teli szín nyomdával, vagy kövekkel. Ezt nem nehezebb megcsinálni, mint amikor kilakkozod, csak utána lámpázni kell.

Kb. 5 éve csinàlom magamnak, és határozottan megéri. Mondhatni ez a hobbim.

Szoktam videókat nézni, benne vagyok körmös csopikban, mindig lehet tanulni valami újat. Meg azért 5 év rutin azért 5 év rutin.

A műkörmös ismerőseim is meg szokták kérdezni, hogy kihez járok, és megdicsérik.


Nagyon sok lett a pancser műkörmös, az az igazság. Nem sokat jelent már, hogy van róla papírja. Mellettük sokan csinálják maguknak, tanfolyam nélkül, és olyan mestermunkákat alkotnak, hogy csak lesel.

2018. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Budapestem lakok.


Sajnos nekem is mindig úgy megreszelik a körmöm, hogy utána egy hónapot várhatok, hogy rendbejöjjön, mert elvékonyodik, és betörik utána..

Egy idő után meguntam, és már inkább nem járok körmöshöz, de szeretnék szép körmöket.

Most egy ideje géllakkozok, mindenem megvan hozzá, és sokáig fent is marad.. Viszont lassan nő a körmöm, ezért szeretnék műkörmöt.

Viszont "szakemberhez" már nem merek menni><


Köszönöm a válaszokat amúgy :)

2018. nov. 5. 22:03
 10/21 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Müllerben vettem saját márkás vitamint a hajamra. A körmöm nőtt tőle gyorsabban. Próbáld ki! 😊

Ha gél lakkozol te is, akkor nem kell hozzá sok, és nézz sok videót a sablon felhelyezésről. Építő zselére nyugodtan mehet a gél lakk. Én is így csinálom, meg sok profi körmös is.

2018. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!