Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, akit...

Van itt olyan lány, akit zavar a vastag karja?

Figyelt kérdés
Engem sajnos borzalmasan. Nem tudok 38-as ruhákat hordani, mert a karom túl vastag, a 40-es felsők meg már lógnak rajtam. Annyira zavaró tud lenni. És egy csomó csinos felsőt nem tudok felvenni, mert hangsúlyozzák a karomat. Olyan sok hozzám hasonló alkatú lanyt látok szép karral, én nagyon rosszul érzem magam attól, hogy ilyen csúnyák. Még narancsbőrösek is. :( sajnos hiába fogynék, a testarányok általában maradnak, a karom mindig is ilyen aránytalan volt. Aputól örököltem.

2018. nov. 7. 13:38
 1/1 anonim válasza:
Szia, ez nem egy egetrengető probléma, de ha ennyire zavar, vannak egész jó, kifejezetten karra gyakorlatok, amivel csinosíthatod:) https://www.youtube.com/watch?v=KcxSseLbxcI ,ez pl
2018. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!