Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt mar valaki zoom2 fogfeher...

Volt mar valaki zoom2 fogfeheritesen? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Voltam.

Adnak egy ampulla ultracain, 5-6 felé beszúrkálva előtte lidokain spray-t hogy a szuri se fájjon.

Ettől kicsit megdagad az alsó felső ajak, de ha van egy kicsit fognyaki kopás, szuri nélkül nem igazán kibírható a fogfehérítés.

Egy fehérítő gél kerül rá, meg egy csomó papír, és pecek.

Amitől fáj a kékfényű lámpa rendkívül forró és égeti a fogakon azt a felkent zselét...

De kibírható- injekcióval.

Viszont utána, bevettem valamit, mert pár órán át elég xar volt.

Egész nap otthon voltam, viszont este már lehet enni hideget meleget nem fáj.

Amit ők érzékenységnek neveznek, az valójában kőkemény, éles fájdalom.

Ezért kell az injekció.

5-8 árnyalatot fehérített és 3 év után és szépen tartja magát, pedig iszom bort.

Az első hét! után valamennyit visszasötétedik, mivel a fog visszanyeri hidratáltságát- a fehérítéstől kiszáradt- de még mindig nagyon fehér marad.

Nekem A2 szín maradt azóta is és volt A5-os színű, amalgám töméstől elszíneződött fogam.

Én elégedett voltam, és azt hiszem rá szánom magam még egyre, de hog ymikor még nem tudom.

2014. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!