Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercingnel karikaval is...

Orrpiercingnel karikaval is lehet kezdeni vagy muszaj egyenes/hajlitott szaruval?

Figyelt kérdés
Mar ketszer volt sima nostril piercingem, eloszor egyenes szaru, az konkretan 1 het utan kivandorolt (beleakadt egy baratom kabatjaba olelesnel es kirantotta), aztan volt hajlitott szaru, az meg havonta kivandorolt, ha veletlen beleakadt a kormom vagy ilyesmi. Tehat a kerdes adott, nem igazan szeretnek mar karikan kivul masmilyet, ha nem muszaj. :/
2018. nov. 19. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem azt mondták, hogy nem szabad azzal kezdeni, lassabban gyógyul, ha egyáltalán meggyógyul karikával. Ezt amúgy nem értem miért, de nem is nagyon érdekelt. Keress olyan szalont ahol ilyen csavart végű piercinget raknak be, az garantáltan nem esik ki. Olyan mintha kis spirál lenne a vége, tehát nem is egyenes, nem is az a hajlított. Nekem az sosem esett ki, bár az is igaz hogy 3 hónapig volt bent az az ékszer, es ha hozzáértem állandóan fájt. Amikor kicseréltem hajlított végure, akkor gyógyult még teljesen. Nekem is kiesett néha, de mindig volt nálam egy pót, tehát ha el is hagytam, abban a pillanatban raktam bele masikat.
2018. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!