Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövér lettem! Fiúk, mennyit...

Kövér lettem! Fiúk, mennyit fogyjak, hogy ne legyen zavaró ismerkedéskor? (képpel)

Figyelt kérdés

Őszinte véleményt kérek: kb. hány kilót kellene fogynom, hogy ha ilyen lánnyal ismerkedtek, ne gondoljatok túl kövérnek?? 165 centi magas vagyok. Kort is írjatok!!


[link]


[link]



2018. nov. 27. 09:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik

de ha leadsz 5-8 kg-t, karcsúbb lennél :)

2018. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagy kövér. Van rajtad felesleg. De így is jól nézel ki.

A fiúk miatt ne fogyj. Akinek tetszel, annak így is fogsz. Viszont, gondolom, nagyon fiatal vagy még. Szóval inkább az egészség, fittség miatt figyelj oda, ne hízz el, mert akkor mi lesz később, 30-40 után, szülés után, stb. Most figyelj oda, most állítsd meg a hízást, mert most még könnyű lesz, mivel nem sok felesleg van rajtad.

2018. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem bántásból írom! Nekem a karcsú lányok tetszenek és az is az egészséges! Te még nem vagy a nagyon elhízott kategória de szerintem egy 10 kiló nyugodtan lemehet! Neten találsz sok írást,hogy a magassághoz kb hány kilónak kellene lenned próbáld meg ahhoz képest belőni magad! :)
2018. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
És igen ahogy írták ne a fiúkért tedd hanem magadért! Ez fontos mert csak így leszel eredményes ha magadnak és nem másoknak akarsz megfelelni! :)
2018. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Óvatosan fogyva, nem egyik hétről a másikra, olyan 8-10 kiló jelentős felesleged lehet.


Egy jó, nem káros diétával párosítva kardiós edzésekkel körülbelül 2-3 hónap, ha nem akarod, hogy a bőröd összeessen és megnyúljon.

2018. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
76%
Tényleg nem bántásból, de hogy legyen egy őszinte válasz is: 10-15kg
2018. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
63%
Haaaat... Nekem nem jon be bocsi :/ 20/f
2018. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%

Nekem se jön be. Nekem egeszsegesebb alak kell.

Nyugodtan pontozhattok le, en csak oszinte velemenyt irtam le, van akinek bejon ez az alak...

2018. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem vagy kövér. Maximum testesebb. Nekem személy szerint így is bejössz, nem kell fogynod. Persze ha nagyon zavar, akkor ajánlott.

26/F

2018. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Az 1. Kép alapján azt mondtam volna minimum 10 kilót, hogy egy átlag pasi szóba álljon veled. A 2. Kép alapján passz, ha szép az arcod és jól áll lehet fogyni se kellene. Van olyan lány akinek az áll jól, ha kicsit duci (a ducit azért használtam, mert szerintem se vagy kövér).

5-10 kilót leadhatnál, mert még fiatal vagy és lehet jobb lenne hosszabb távon, de ha jól érzed így magad akkor lehet felesleges.

Bár gondolom azért raktad ki a kérdést, mert zavar vagy minimum hátrányod van belőle. Személy szerint nekem a vékony lányok jönnek be bár a duciság se kizáró ok, sőt volt is olyan barátnőm és mikor mondta, hogy szeretne fogyni, hogy jobban tetszen nekem, mondtam hogy hallani se akarok erről. Szóval ha úgy van így is tudsz párt találni, ha fogyni szeretnél akkor mindenképp magad miatt és soha se mások miatt. Ha magadért fogod csinálni akkor nem lesz nehéz és úgy fogod látni, hogy megéri. Ha mások miatt csinálod akkor utálni fogod a napod minden egyes percét, hogy mért nem ehetsz rendesen, mért kell már megint tornázni.

2018. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!