Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16x7 perces szolárium bérletet...

16x7 perces szolárium bérletet kaptam ajándékba, hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy szoli bérletet, és az van rá írva, hogy 16x7 perc. Ez azt jelenti, hogy ezzel csak 7 percre tudok menni? Tudom duplázni is? Az a problémám, hogy nekem a 7 perc már kevés lenne, a 14 meg még sok.:/ szóval ha mondjuk 10 percre akarok menni, azt ilyenkor hogy számolják? Vagy fizessek rá még pluszban 3 percet? Segítsetek kérlek, fontos. Előre is köszönöm!
2018. nov. 28. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy tanacsot, akkor sehogy se hasznalod fel. A szolarium tonkreteszi a borodet ido elott, 40 eves korodra ugy fogy kinezni mint Donatella Versace.
2018. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, de nem azért fizetett más érte, hogy utána kárba vesszen. Egyébként is, régóta járok szoláriumba, és én szeretem.:)
2018. nov. 28. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!