Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek annyira csúnya,...

Hogy lehetek annyira csúnya, hogy a férfiak elkerülnek?

Figyelt kérdés

Soha egy férfi se kezd velem beszélgetést. Az utcán észre sem veszek.

Tényleg ennyire undorítóan néznék ki?

22 vagyok


2018. dec. 1. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
ne csodálkozz. el tudom képzelni milyen fejed van.
2018. dec. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

[link]


BMI - ez a szám a sulis vizsgálati papírokon is szerepelt.

A magasságodhoz mennyire ideális a súlyod.


"Tényleg ennyire undorítóan néznék ki?

Nem adsz ki képet magadról így nem tudnak véleményt se írni s mit vársz el másoktól így?



De sok oka lehet annak még, hogy nem figyel rád senki:

Öltözködés

Hanyagolt test és testtartás

Negatív kisugárzás

(nonverbálisan unszimpatikus jeleket adhatsz)

Ápolatlanság

Verbális megnyilvánulás

Sugárzó önbizalomhiány.


Én meg pár hete kijárkálok a műhelyemből (művész vagyok sok ágon, bejelentett munkaként gyógyszerészeti laboros) és nem csak megnéznek, de sokan udvarolnak is.


Azt elárulom, hogy tudd:

MINDENEMRE oda figyelek!

Táplálkozás, folyadékbevitel, edzés (pl most is pihenek a kádban, mert végeztem), saját stílus, ápoltság (körmeim természetesek 7mm hosszúak, hajam combközépig ér, sokszor vannak olyan anyagok ami miatt kiszáradna a bőröm, de azt is folyamat karban tartom..stb)

Kiegyensúlyozott lélek s alap önbizalom, megfelelő kisugárzást ad egy embernek.


Sokkal összetettebb a megjelenés, mint gondolnád.


De vakon viszont ne várj megfelelő válasz avagy tanácsot másoktól, hiszen nem látunk vagy/és ismerünk téged.


Gondold át milyen vagy mi lehet a gond s tegyél ellene (ha már úgyse mutatod magad, akkor neked kell megtalálni a probléma forrását).


Annyit tudok mondani, ami fix:

Biztos lehangolt, negatív lehetsz, önbizalom hiánnyal, ebből kiindulva pedig nem valami divatos/elegáns megjelenésed lehet.

+ picit buta is, mert vakon nem fog tudni senki értelmesen kommentet írni s válaszolni arra, amikre keresed válaszaidat. - holott ezt neked tudni kellene.


S manapság amúgy se tudnak kommunikálni, udvarolni a pasik😉


Ezért is lenne jó, ha magadat összeszednéd.


Mondok egy egyszerű pl-t:


Infót szeretnél a végállomáson (idő, honnan indul melyik jármű),

Egyértelműen a legtöbb ember szimpatikus jobb kisugárzású, megjelenésű embert szólít le!


Itt kezdődik az amire választ keresel.


3évvel vagyok idősebb nálad 😉


Ha valamibe tudok segíteni tanácsot adni nyugodtan írj.

2018. dec. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!