Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Invictia és a Wenger...

Az Invictia és a Wenger óramárkákról vélemény?

Figyelt kérdés
Óravásárlás előtt állok és nem szeretnék melléfogni., Mennyire hozzák a svájci minőséget, anyaghasználat, stb

#divat #óra #üzlet #sváci óra
2018. dec. 3. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Hello,

A wenger egy olcsóbb Victorinox, ami egy igen jó márka ( de általában Quartz órákat gyártanak ha jól tudom)

Az Invicta se egy rossz márka, valamikor felkarolta egy Amerikai cég és azóta ismét lábra állt. A két márkával melléfogni nem nagyon tudsz, mivel mindkettő megbízhatónak számít.

Van egy Invicta Pro Diverem (ezüst és arany színű ) és nekem tetszik, szerintem az anyaghasználat is rendben van, nameg a Seiko werk is megbízható benne (mondom ezt Rolex Submariner Date Tulajdonosként)


Nem tudom milyen stílusú órát szeretnél, de én ajánlanék még pár márkát. (Svájciak mind)

Tissot, Certina, Longines, Victorinox


Üdv -

egy óragyűjtő

2018. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A wengernek semmi köze a victorinoxhoz, mindkettő nagymúltú kes gyarto.


Pont ez a baj, hogy az órák terén nem számítanak túl komoly jatekossak, ezek inkább a markát nevesítő, belépő szintű darabok, nem komoly órák, amiket gyakorlatilag csak brandelnek. Kinézetre legalább pofás, normális darabok, ha nem varod, hogy értéktaró Svájci órád legyen, akkor nem rossz vétel.


Az invicta a tipikus átverős márka, repkednek az 1-2-3 ezer € árcédulák, persze akciósan fillérekért meg lehet kapni, mert éppen valami csodas lehetőség van, egyszeri alkalom, amire le kell csapni. Kar, hogy az akciók gyakorlatilag folyamatosak.



Szinten nem túl komoly minőség (oké, az Ebayes kínainál azért komolyabb), kinézetre elég szélsőségesek, minden el van túlozva rajtuk, az értékállóság szintén alacsony.

2018. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 az óra gyujto látom nem jár együtt az óra értővel.


Victorinox órában Wenger 2.0, tissot mostanában a nevetséges, javíthatatlan, csupa műanyag szerkezettel nyomul...


Az ETA quartzokról meg jobb nem beszélni, ha csak annyi kell, hogy swiss made, akkor oké, de ezek nem számítanak megbízhatónak semmilyen téren, rengeteg a szerkezet cserép darab a svajciaknál, 35-40 ezer körüli számlával, mert nem javíthatók.


A svájci Quartz nagyon nem az, mint az automata.

2018. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!