Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy szőrtelenítéskor ott maradt pár szál és később vettétek észre, hogy mekkora nagyra megnőtt?

Figyelt kérdés
Én most így jártam a lábamon, hátul a térdhajlatban.Lenyírtam és megmértem, 6 centi hosszú szőrszál volt.Nagyon elcsodálkoztam, azért lábon ez elég durva szerintem.Vastag, erős szőrzetem van,de most ez meglepett. Vajon az egész ilyen nagy lenne, ha hagynám? L.
2018. dec. 10. 14:09
 1/2 anonim válasza:
0%

nem gond.


Csuwakka 42.

2018. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oh, én is mindig hagytam el egy időben szálakat.

Azért 6 centi nem semmi!🙂 Nekem olyan 2-3nàl hosszabbra nem szokott megnőni. Nem tudom amúgy mekkorára nőne meg, gondolom ez is egyéni, de szerintem mindenhol biztos nem nőne meg ilyen hosszúra, azért régen se járt mindenki "bundában".

2018. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!