Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak itt körmösök? Csiszológ...

Vannak itt körmösök? Csiszológép kérdés?

Figyelt kérdés

Bízom benne, hogy valaki tud segíteni! Olyanok válaszát várom, akik napi szinten sokat dolgoznak, nem csak otthon hobbi szinten.

Csiszológép vásárlás előtt állok...

Még régen amikor elkezdtem a szakmát, egy proxon csiszolóm volt. Nem volt rà panaszom, szerettem, hatékony volt, árban is megfizethető, viszont két évet bírt, utàna folyamatosan jöttek elő a problémák. Vettem helyette egy árban hasonló gépet, pár ezerrel volt drágább, azt hiszem 25 körül volt, viszont nem proxon, hanem egy crystal nails-es gép. Na ez meg kb nulla hatékonyságú volt.

Most vennék új gépet ès az üzletben a 40-45 ezer ft-os gépeket ajànlották.

A kérdésem az, hogy aki dolgozik ilyen drága géppel, tényleg annyival jobb, mint egy proxon? Megéri megvenni? Napi szinten használnám, nem egy-két vendégre, hanem naponta 5-6-nál is.

Ha “olcsóbbat” veszek, akkor csakis proxon, de nagyon hajlok a drágább felé, főleg ha biztos lehetnék benne, hogy nem csak 1 évet bír és nagyon hatékony.


2018. dec. 14. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is körmös vagyok, bár még nem fő állásban, mert mellette más munkahelyen is dolgozom. Ha ennyi vendéged van naponta inkább a drágább gépet vedd meg szerintem, hosszú távon biztos, hogy kifezetődőbb. Igaz, hogy ennek az árán 2 olcsóbbat veszel, de szerintem egy ilyen gép azért nem krepál be 2 év alatt.
2018. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia Facebookon vannak körmös csoportok ott tudnak tanácsot adni.
2018. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A proxxon barkácsgép. Nagy, nehéz, rezeg, alkalmatlan a mi munkánkra. A forgásiránya sem állítható, ami ma már elengedhetetlen pl orosz manikűrnél.

Az 50 ezres csiszológépek precízek, könnyű a kéziegységük, fogászati minőségű mikromotorral működnek, így precízebben dolgozhatsz és a kezed is kímélik.

Nekem most perfect drill gépem van, hatalmas a különbség közte és az olcsóbb gépek közt.

2018. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!