Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondhatom a masszőrnél, hogy...

Mondhatom a masszőrnél, hogy én úgy szeretném a masszázst, hogy ne maradjon rajtam az alsónemű?

Figyelt kérdés

Nem erotikus masszázst akarok, nem happy-endet, csak sima relax vagy svédmasszást egy normál masszőrnél, viszont én csak úgy tudom teljesen elengedni magam, ha nincs rajtam semmi ruha.

Hogy mondjam meg, hogy ne értse félre a masszőr ezt az igényt?


2018. dec. 17. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Így.
2018. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én megkérdezem hogy levehetem e
2019. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos sokan vannak, akik happy endet is akarnak, és emiatt ha meztelenül akarsz lenni, akkor a masszőr rögtön erre asszociál, így sok helyen meg sem merem kérdezni, hogy lehetek e meztelenül, mert nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni.

Viszont az érdekelne engem is, hogy hogy miként lehet úgy megmondani egy masszőrnek, hogy meztelenül szeretnél lenni, hogy ne gondoljon rögtön rosszra. Mert ugye sok olyan masszázs is van, ahol elölről is megmasszíroznak, és ha a múltkor a thai masszázson ezt kértem volna, biztos kirakott volna rögtön a kishölgy, különösen úgy, hogy magyarul és angolul is alig értett valamit. Viszont nekem úgy kényelmesebb, és úgyis mindig lejjebb húzzák az alsót, akkor miért nem lehetne teljesen levenni.

2019. jún. 4. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszerüen meztelenre vetkőztem. Nem kérdeztem semmit.
2019. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!