Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Robert Pattinson...

Szerintetek Robert Pattinson szép ha igen miért?

Figyelt kérdés

Szerintem szőrős kicsit de amúgy helyes na meg csöppet nuzis..xD


- [link]

- [link]

- [link]

/normal_edward-cullen-new-moon.jpg

- [link]


2010. jún. 28. 13:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Filmben helyes,de amúgy úgy néz ki mint egy csöves..Szerintem nem helyes..Csak a filmben.
2010. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem tetszik, de nem birok ravenni magam arra,hogy vegre megnezzem a Twiligh-ot... :)
2010. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
61%

birom*

bocsi

2010. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
58%
szerintem csúnya.
2010. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó képen helyes..de ennyit ér a fotoshop,stb..szerintem nagyon nem helyes egyébként,tényleg csöves-alkesz feje van,nem vágom miért vannak sokan odaérte.
2010. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
A filmben az a bajom vele,hogy túl sápadt(gondolom márcsak a szerepe miatt is,a szája meg tűz piros,és ezért sem tetszik).A valóságban meg azért nem tetszik,mert valóban úgy néz ki,mint egy csöves..kócos haj,alkoholista tekintet..vagy olyan,mint egy fogyatékos..ÉS MOST PONTOZZATOK LE..nagyon megy az a pattinszon rajongó lányoknak:|
2010. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem abszolút nem szép...
2010. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Még hogy le fel foglak pontozni mindenkit nyugi én sem szeretem nagyon csúnya szerintem is .xDDD meg volt hogy olyan szőrős volt mint egy medve :DDDDD
2010. jún. 28. 13:34
 9/38 anonim ***** válasza:
54%
hát szépnek semmiképp sem nevezném , a filmben tényleg f*szán megcsinálják a haját meg az arcát sminkkel, de a való életben soha nem borotválkozik -.- néha elég igénytelen , a haja zsíros, szóval átlag emberként szerintem észre sem venném az utcán. viszont ami hatalmas pont neki hogy szépen mosolyog és rohadt jó arc :D
2010. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
68%
Még csak kicsit sem helyes. Alkonyatot se néztem meg, mert hihetetlen őrület van a pali miatt, és tényleg egy semmi.. :S
2010. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!