Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakkal/méretekkel...

Ilyen alakkal/méretekkel lehetnék modell? Mit kellene csinálnom, hogy kellene elkezdenem hogy az lehessek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, lassan 16.

Magasság: 169 cm .

Testsúly: 48 kg. (Bár szerintem én ennél kevesebbnek látszok, talán nehéz a csontozatom. Ne kérdezzétek hogy miért nem eszek. Eszek én, néha még többet is mint más.)

Azt tudom, hogy a derekam 62 cm.

Csípőbőséget nem tudom hol kell mérni, de nincs széles csípőm, habár kicsit kiáll a csípőcsontom.

Mell. Hát elég kicsik, A-s melltartót hordok, de a modelleknek sosincs nagy mellük szerintem. Némelyiknek nincs is szinte semmi.

40/41-es lábam van, nemtudom ez mennyire számít.

Szerintem a combom is nagyon, meg amúgy is nagyon vékonynak találom magam, de amint már írtam, sokat eszek, nem hánytatom magam meg ilyenek, szóval nem vagyok anorexiás.

Éppen ezért, mert vékony vagyok, minden barátnőm tök irigyel meg azt mondják menjek el modellnek. Rokonok is mindig ezzel jönnek. Ezért én is elkezdtem rajta gondolkozni, hogy mi lenne, ha?

De nem tudom merre induljak el. Kifutóra talán túl alacsony vagyok, meg nembiztos hogy nekem lenne olyan magabiztos járásom és kisugárzásom. Dehát még nem próbáltam.

Fotómodell? Az jobban érdekelne, mondjuk ilyen újságokba vagy ilyesmi:)

Ti mit ajánlanátok nekem? Érdemes? Ha igen, hol próbálkozzak?

Hallottam már sok kamucégről is, akik csak elkérik a sok pénzt, de végül nem lesz semmi.

És ebbe tényleg mindenképp nagyon sok pénzt kell fektetni?

Tapasztalatokat is várok!;) Köszönöm.


és bocsi hogy ilyen hosszú lett.:/


2010. jún. 28. 15:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Az akart lenni, hogy a combom is nagyon Vékony...

bocsi

2010. jún. 28. 15:53
 2/14 anonim ***** válasza:
Szóval!!! Sztem nem vagy alacsony kifutóra, megpróbálhatod. 15 évesen úgyis nőni fogsz még. Vékony vagy és kicsi a melled, hát ilyeneket keresnek.A modelleknél a derékbőség a 60 cm-nél mozog. Pont jó. vágj bele! ÉN sztem a kifutót próbáld meg, mert arcra nem tudom milyen vagy. Ha fotómodell akarsz lenni ott lényeges az arc is, de kifutónál a semleges a nyerő, vagyis lehetsz szép de nem számít. Amúgy modellügynökségekről nagyon nem hallottam, ebben nem tudok segíteni. Pénz kell hozzá, de ha felfedezik benned a tehetséget nem hiszem hogy olyan sokat kell befektetned. Sok sikert!
2010. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát szerintem átlagos arcom van. vagy én nemtudom mi számít szépnek :S zöld szem.. a hajam szőkésbarna(seszínű) hullámos váll alá érő..

ennyi.

ha nem haragszotok, képet nem mellékelek..

2010. jún. 28. 17:40
 4/14 anonim ***** válasza:
ALACSONY vagy kifutómodellnek. oda minimum 175 cm. kutyát se érdekli, hogy nőni fogsz még.
2010. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem alacsony kifutóra? honnan veszed ezt a hülyeséget? hát kislány majd ha elérted minimum a 175cm-t akkor jelentkezz. addig csak fotómodell lehetsz.
2010. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17.49 ugyanarra gondoltunk :D előzővoltam
2010. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ALACSONY vagy kifutómodellnek. oda minimum 175 cm. kutyát se érdekli, hogy nőni fogsz még.
2010. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocsi kétszer küldtem el:O
2010. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy esetleg ha gondolod, én szakmabeli vagyok, nyugodtan küldhetsz egy fotót magadról, legjobb ha smink nélküli:)
2010. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne halgass rájuk h alacsony vagy az én tudomásom szerint 170 cm-től kezdődik a kifutómodellek magassága és az biztos hogy mire 16 leszel még nőhetsz 1 centit vagy amikorra odáig eljutsz. Tapasztalatból írom: myvipen lépj be modellklubbokba és írj faliújságüzenetet...kérdezd meg h szerintük alkalmas lennél-e a modellkedésre. Az ilyen klubbokban sok olyan ember fordul meg akik télleg ezzel foglalkoznak és ha szerencséd van és látnak benned vamit akkor írni fognak neked :) énis megpróbáltam és 3 modellügynökség keresett meg 1 hónapon belül. A testalkatod alapján abszolút van esélyed. Énis majdnem ilyen vagyok : 169cm/46 kg/ derék 62 de most eszek szóval még kisebb ha nincs tele a pocim xD csípő 82 :)

vagyis majdnem egyformák vagyunk és ha az alakodra mennek sok esélyed van :) sok szerencsét remélem, hogy sikerül :D

2010. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!