Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Öcsi parfümériában eredeti...

Az Öcsi parfümériában eredeti parfümöket árulnak?

Figyelt kérdés
Vettem az Ázsia centerben, az Öcsi parfümériában egy parfümöt. A csomagolás (cső vastagsága, hossza, üveg részletei, matrica részletei stb.) teljesen stimmel, de az illat nem olyan intenzív, tartós és nagy hatósugarú, mint lennie kellene. Húszezerért... van valakinek tapasztalata ezzel a bolttal? Újra tudják tölteni az üvegeket? A douglasos csajok szerint minden kamu, amit nem ők árulnak, és Zólyomi Zsolthoz nem tudok beugrani egy tesztre, szóval tapasztalatok érdekelnek. A parfüm egyébként kb. annyiba került, mint a netes parfümériákban, picivel volt olcsóbb talán.

2018. dec. 31. 23:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
sokat veszek, kb. ilyen értékben, szeretem a parfümöket. netről is rendeltem, douglasban is vettem, de ismerem őket, tudom, hogy részleteiben hogy néznek ki, és ezt a parfümériát ajánlották. n
2019. jan. 2. 00:47
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ha ismered az üveget, de azt simán lekoppintják. Megnézegetik szépen aztán legyártják ugyan olyanra a sajátjukat. Viszont magát a löttyöt nem tudják ugyanolyanra, mert az összetevők aránya nincs az üvegen/dobozon, azért se olyan tartós és intenzív amit vettél. Annak az esélye hogy eredetit vettél a nullához konvergál, de veheted úgy hogy egy ügyes hamisítvány és azért ilyen drága. Ha amúgy az illata hasonló és kellemes fújkáld el aztán legközelebb biztos helyről vedd. Az meg egyáltalán nem garancia, hogy valaki ajánlja a helyet, lehet ő is bedőlt nekik.
2019. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A legnagyobb durvulat az hogy az említett"nagy" helyeken szaglásztam és például az eredeti egyik híres férfiparfümöt úgy átalakították hogy egyik 90es évekbeli noname másolata most leverné a polcról.

Van egy lehetőség vannak nagyon jó másolatok amik sokszor a régi változat szerintiek,ezt egyszerűen az orrommal szagoltam ki,így sokszor jobbat kapsz 10ed 20ad áron mint az eredetiek amik sajnos ki lettek szó szerint herélve az új kedves IFRA embereknek köszönhetően.

2019. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 Szóval erről beszélek.Mielőtt erre rákerestem volna, úgy írtam ezt ide le.


[link]

2019. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

Na most fogtok nagyot koppanni!


Nem kicsit értek a parfümökhöz, rengeteg nemzetközi fórum tagja vagyok.


Az Ázsia Centerben teszter parfümöket árulnak, amiket doboz nélkül megvesznek ők is baromira olcsón. Jár nekik valami kedvezmény, ami mentén nem kell adót fizetniük. Ott kint a p*ban nagyon olcsóak az üzlethelyiségek. És alkalmazottakat sem kifizetniük.


A PARFÜMÖK EREDETIEK! Nagyon sok olyan darabot lehet ott kapni, amit már nem gyártanak, vagy éppen reformuláció előtti akár 10 éve készült parfümöket is.


Én, aki konkrétan fejből tudom a legtöbb parfüm batch és formula kódját, mindig meggyőződöm, hogy az évjárathoz tartozó formula kód van-e feltűntetve a dobozon, és az üvegen. (És eddig körülbelül 25/25 igen!)


Külföldön is adtam el egy-egy régi üveget amit náluk vettem, és soha nem jöttek vissza, hogy márpedig ez kamu ;)


Ha leveszed a szórófej tetejét és egy fehér gyűrű látszik a sprayer alatt, akkor eredeti.


Ahhoz hogy kamut vegyél ahhoz nagyon nagy sügérnek kell lenni.


Eredeti parfümöt kaptál Öcsitől is, egyszerűen maga a parfüm tartóssága ennyi. A legtöbb illatot kb 2-3 évente felhigítják (reformulálják), ezáltal csökken a tartóssága.


Az hogy rajtad kibírt 2 napot az az adott parfüm, koránt sem biztos hogy most ki fog...


Egy baromira hozzáértő 21F

2019. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Brukszusz válasza:
30%
Kedves 4.hozzászóló!Te a Notino-t nevezed megbízható helynek?Olvastad az ott vásárlók értékeléseit?Az Ázsia Center mostanra ebből a szempontból is abszolút megbízható hely lett.Komolyan gondolja azt bárki is,hogy 2020 küszöbén ,Európában ,az ismert fogyasztóvédelmi szabályok és ellenőrzések közepette ,egy abszolút központi fekvésű üzletházban ócska hamisítványokat árulnak?A nagy számok törvénye okán ugyan előfordul az is de mostanra egyáltalán nem jellemző.Ugyan már kérem.Ha ismered az illatot amit szeretnél megvenni és ragaszkodsz hozzá,hogy bontatlan csomagolásút adjanak,biztos lehetsz benne,hogy eredeti.
2019. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!