Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szoktátok kitalálni...

Hogyan szoktátok kitalálni hogy milyen körmöt csináltassatok a körmösnél?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom mennyi ideig hagyod rajta, de én előre terveznék, hogy megyek-e valahova mostanában, milyen ünnepek lesznek... Ezzel megvan a téma meg a forma, hossz. A színek már leginkább a ruhatáradon múlnak, szerintem nagyon csúnya, amikor nem figyelnek az összhangra, pedig nem olyan bonyolult dolog.
2019. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én mindig megkérdezem feleségemet, hogy milyet tervez, és elmondom az én verziómat is, hogy nekem mi tetszene rajta, aztán összerakunk egy közöset, ami mind a kettőnknek tetszik. :) Néha néha elkísérem körmöshöz, mert miért ne. Jóban vagyunk mind a ketten a körmösével, eltudunk beszélni közös témákról.
2019. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok, magamon mindig kísérletek. Mindig olyat csinálok amilyen még nem volt. :)
2019. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Forma és hossz mindig adott.

Eljárni nem szoktam sehova.

Csak vagy rengeteg ötletet találok neten és nemtudok dönteni, vagy semmi elképzelésem hogy milyen színhez lenne kedvem, milyen mintával.

2019. jan. 4. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Magamnak csinálom. Netről nézek olyat, ami tetszik, és a saját ízlésemre alakítom.

Sokszor csak a színt tudom, hogy most pl zöldet akarok. Ha veszek új cuccot, akkor azt mindenképp használom.

2019. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!