Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szreintetek milyen vagyok?...

Szreintetek milyen vagyok? Oszinten es konkretan pls

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 29. 00:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem vagy duci, teljesen renden van az alakod! Nagyon bájos arcod van, de az a rózsa fölösleges volt.
2010. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Aranyos az arcod. Az a rózsa csúnya.
2010. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Szép az arcod.

Az alakod teljesen rendben van.

A ruháid is jók.

Összefoglalva egy aranyos,kedves,jó kisugárzású lány vagy.

15-16 évesnek tippelnélek.


15/L

2010. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Attól hogy szűk cuccokat veszel fel, nem tűnsz vékonyabbnak! és az a piros izé nagyon ronda. hosszabb haj is jó lenne... és a mű dolce sem az igazi. sőt inkább gáz. :S a körmeid viszont szépek. :P de ezek csak a kifogások, amúgy szerintem szép vagy! :D
2010. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kicsit húsos, pár kg mínusz nem ártana.
2010. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

szerintem meg így van jó ahogy.nem kell mindenkinek piszkafának lenni. rajta legalább tényleg van mit fogni és így is csinos!:)

szerintem szép vagy kifejező az arcod,van kisugárzásod.

2010. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell mindenkinek piszkafának lenni. rajta legalább tényleg van mit fogni és így is csinos!:)"

Na ezt mondom én is, nincs az leírva sehol, hogy minden csaj legyen 40 kg, és lehessen számolgatni a bordáit...

2010. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egyáltalán nem vagy duci, és nem azért mondom, mert én kövér vagyok, csak szerintem a Te súlyod még jóval a kövér alatt van! Az arcod nagyon tetszik, kifejezetten szép, viszont szerintem a hajad növeszd meg, vagy vágasd rövidebbre! A ruhád bocsi, de nem túl stílusos, de ez ebben a korban még elfogadható, úgyis változni fogsz:)
2010. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
tizenkettő egy tucat, bocs. A ruhák szörnyen állnak, és amúgy sem stílusosak, azt, hogy gagyi, már inkább hagyjuk. Tucatékszer az a nyaklánc is, a darabok stílusban is messze vannak egymástól és a jótól. Helyes az arcod, de a hajad valóban nem az igazi, turbózd fel, így olyan semmilyen lapos. esetleg göndören...? És attól, hogy mindenki csőfarmerban rohangál, neked nem muszáj, főleg nem ebben a tapadós változatban... :S Kegyetlen rossz. Kicsit ízlésesebben, ez nem te vagy, szerintem leginkább a rózsás nyaklénc illik hozzád, csak a többi cuccodhoz nem. :D
2010. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat nagyon oszintek:)

az egy regi kepem

mar ilyen a hajam

file:///D:/kepek/husvet%202010/SANY1949.JPG

jah es aki szapulta az dolce&gabbanamat csak szolok h eredeti

es 17 eves vok nem 15, 14, 13:))

2010. jún. 29. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!