Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség a "jó csaj" és...

Mi a különbség a "jó csaj" és a "szép lány" kifejezés kozott?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A jó csaj az egy sokkal "lenézőbb" dicséret, már ha ez így értelmes, a jó csajt sokszor úgy folytatják az emberek hogy Jó csaj benne lennék egy partiban vele, stb...

Az hogy szép lány udvarias, és kifinomult, sokkal jobban esik egy lánynak ha ezt mondják neki. :D

2019. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Ezen még nem gondolkodtam el, de mindkettőt megkapom, harmadik kifejezés rám "kemény dió".

Legutoljára anyám kollégái mondták ezt, akik végig nézték, hogyan rázom le magamról az egy évvel idősebb főnököt úgy hogy fokozatosan tördeltem le az egójának szarvait. 😂

2019. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van amikor csak árnyalatni. Akár attól is függhet, hogy kinek, milyen szituációban mondom... Nyilván nagyon formális szituációban nem fogom a "jó csaj" kifejezést használni.

Emellett a "jó csaj" kicsit a szexuális kisugárzásra is utalhat, míg a "szép lány" inkább esztétikára.

Például egy 10-12 kislány számomra lehet szép, esztétikus külsejű, de jó csaj nem, mert nem vagyok pedofil. Ellenben lehet, hogy egy vagány, erősen sminkelő vagy tetovált lányra elismerem, hogy jó csaj, mert mondjuk a testarányai jók, vonzó lesz valamilyen szinten, de szépnek nem fogom tartani, mert más a szépségideálom.

2019. jan. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!