Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szemkörnyékápolót...

Milyen szemkörnyékápolót ajánlotok nagyon érzékeny szemre?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, kozmetikus ajánlotta, hogy már lehet használni szemkörnyékápolót, hogy idősebb korban üdébbek legyenek a szemeim, azaz megelőzés szempontjából. Ráadásul, nagyon vékony a bőr a szememen, már látszódnak az apróbb ráncok, de sajnos nagyon érzékeny is a szemem. Sokféle szemkörnyékápolót kipróbáltam, és az olcsóbb szemkörnyékápolók irritálták a szemem. Megpróbálkoznék egy minőségibb termékkel is, de nem akarok feleslegesen nagyobb pénzt kidobni, ha nem válna be. Ezért örülnék, ha van valakinek tapasztalata ezen a téren.

2019. jan. 8. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt tudom ajánlani, mintát kaptam belőle egyszer és utána vettem meg. Ha bemész a Kiehlsbe csinálnak arcdiagnosztikát és kapsz 5kismintát. Nagyon segítőkészek.

[link]

[link]


és ezzel a kettővel szemezgetek, mániám mindig újat kipróbálni.

2019. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszi Ági a tippet! :)
2019. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!