Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most az ecipo nem megbízható?...

Most az ecipo nem megbízható? Szerintetek ez hamisítvány vagy nem? (linkek lent) (kérem olyan írjon aki ért is hozzá)

Figyelt kérdés

Timberland cipőt rendeltem, de én hülye utólag néztem utána amikor mosr megrendeltem...

Megnéztem az eredeti oldalon és az ecio-n a képeket. Nézzétek meg és hasonlítsátok össze... Szerintetek?.....

Eredeti: [link]

ecipo: [link]



2019. jan. 10. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ötször rendeltem cipőt eciporől pár éve, mindegyik eredeti volt.


CAT, MERRELL mind jó volt

2019. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor mivel magyarázod a képeken lévő különbségeket?
2019. jan. 10. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy eredeti.

Viszont a két cipő, amit linkeltél, nem ugyanaz az egyik 10073009 cikkszámú, a másik 10073011, hogy mi a különbség azt passzolom.

2019. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Melyik boltban lehet Timberland cipőt venni?
2019. jan. 10. 10:29
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szerinted az ecipo.hu-n (vagy bármelyik webshopon), egyesével lefotóznak minden egyes cipőt (terméket), vagy leszedik valahonnan a képeket?
2019. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már mindegy, mert visszakértem a pénzemet. Ha visszaküldik inkább elmegyek és veszek személyesen. Nem vagyok ebben jártas ezért kérdeztem melyik üzletben lehet venni. ( mondjuk pesten)
2019. jan. 10. 11:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem eredeti. Kicsit mintha más fényben lenne fotózva, de nagy különbségeket nem látok.

Timberland van pár helyen, Officeshoes pl, ha ennyire bizalmatlan vagy, akkor ott nézz körbe.

2019. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem küldik most vissza a pénzem mert már oda adták a futárcégnek... Azt írták, hogy a futárcégnél megtagadhatom (de akkor mégis hogy kerül vissza a pénzem?...), úgyhogy átveszem és ha nem lesz eredeti vissza küldöm.
2019. jan. 10. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel, hogy eredeti.
2019. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!