Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csomó van a fülcimpámban,...

Ha csomó van a fülcimpámban, kockázatos kifuratni a fülem?

Figyelt kérdés
Néha észreveszem h egy pici csomó van a fülcimpáimban, de aztán elmúlik. 20 éves vagyok, ez lenne az első fülfuratásom. De nem tudom vajon igy lehetne valami bajom? Félek h a csomó miatt begyulladna vagy ilyesmi. Szerintetek?

2019. jan. 11. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Igen, kockazatos, sztem gondold at megegyszer..
2019. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik fülem egyik pontjában visszatérő vendég volt egy csomó, de átlövettem. Az a lyuk, ami ott lett az érzékenyebb. Vagyis a bizsutól hamar begyullad, meg minden, de nem tudom, hogy ez konkrétan emiatt van-e, vagy csak szimplán ilyen.
2019. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként sok cikk van a neten a fülcimpában levő csomókról szólóan, mindenféle daganat meg minden.

Viszont szerintem ha a csomó a fülben nem nő, se semmi, hanem elmúl, és néha visszajön, akkor szerintem nem ilyesmiről van szó.

Mindenesetre nekem mióta átlövettem a fülemet, semmilyen csomó nem jelentkezett, csak ugye érzékeny. (mondjuk az lehet azért, mert nagyon ferdén csinálták, csak nem volt szívem megválni tőle)

Anno meg se fordult a fejemben, hogy bajt okozhatok avval, hogy átlövetem ott a fülem. De azóta sincs semmi baj, szóval. :D

2019. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) lehet azért akkor előtte megnézetem dokival, nehogy baj legyen. De már úgy rászántam magam h lesz fülbevalóm :D
2019. jan. 12. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!