Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek gáz ha egy lány karja szőrős?

Elégge sötét színű és hosszú is.

Talán kéne borotváljam?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kar, szőr

jan. 13. 18:53  Privát üzenet  

A válaszok
Ajánlott lenne

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 13. 18:58 Privát üzenet
Ne borotváld,attól erősödni fog. Ha nagyon zavar akkor gyantázd otthon vagy kozmetikusnál de inkább kozmetikushoz menj.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jan. 13. 19:33 Privát üzenet
Nem gáz. De ha téged zavar, akkor távolítsd el. Nyugodtan borotválhatod is, tévhit, hogy erősödik tőle.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 13. 19:53 Privát üzenet

Az!

Meg az is, ha egy nő az ujjait és a lábujjait nem szőrteleníti! Én olyankor küldöm öltözni!

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 13. 19:54 Privát üzenet

Tevhit hogy a borotvatól megerősödik! Csupan a szál szárát vagja el a penge és azert tűnik vastagabb erősebbnek a szál!

A gyantázás szeeintem is jobb, mert tartósabb és idővel kopni is fog a szőrzet! :)

Keress fel egy kozmetikust aki megcsinalja neked. Ellesheted a technikát tőle hogy magadnak is megtudd csinálni:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 13. 23:45 Privát üzenet
Borotvával semmiképp! Megerősödik tőle, és gyakrabban kell majd szedni, és ha kicsit kihagyod, akkor sötétebb, hosszabb, és vastagabb lesz! Én pl epilálnám, de ha a gyanta tényleg annyira hatásos , akkor valszeg az is lehet jó. A szőrtelenítő krémet sem ajánlanám a karodra. Meg még ami jó lehet, az a villanófényes cucc, de asszem, még nem lehet olcsón kapni. Bár én nem tom, még nem nagyon néztem utána ennek. De egyébként szerintem látod te, hogy mennyire durva; és azt mondod, már most sötét színű, és hosszú; tehát szerintem azt nagyon szedni kéne. Nem ártana talán.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 13. 23:51 Privát üzenet
Èn jártam kozmetikushoz arc ès kar gyantára.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 14. 11:39 Privát üzenet

Fogjátok már fel, az, hogy a borotvától megerősödik egy ezer éves, buta tévhit.

Kérdező, ne hallgass senkire, azt tedd a karoddal, amit jónak látsz! A te életed, ne mások irányítsák.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 15. 00:21 Privát üzenet
Nekem is nagyon szőrös. Én nyáron le szoktam borotválni,de ilyenkor meghagyom,hagy pihenjen a bőröm, mivel jó időben gyakran kell. Ja és valaki írta...a kéz és lábujjaimról is...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 15. 12:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Nektek a szőrös vagy a szőrtelen test jön be jobban?
Miért vagyok ilyen szőrös lány létemre?
Lány létemre szőrös tipus vagyok? Lehet hormonzavar is? 17/L
Lányok! Titeket az zavar ha szőrös a srácc segge (nagyon)!?
Lány létemre elég szőrös a karom. ( fekete hajú vagyok így elég látványosan feltűnő ). Ti mit ajánlanátok? Mivel 15 vagyok a gyantától nagyon félek nem merem kipróbálni. Ti mit ajánlotok?
Lányok/nők Szőrös vagy csupasz a nemi szervetek?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!