Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Régóta meglévő köldök piercing begyulladt. Mit kezdjek vele?

Kivettem nagyjából 4-5 napra, és elkezdett beforrni. Bár nagyon nehezen, de sikerült végül visszatennem, viszont azóta nem múlik a gyulladás :( Ez már vagy 3-4 hete tart. Nem fáj, de belül kevés genny minden nap van sajnos. Betadine-al kenegettem, de nem segített.

Már 14 éve megvan, eddig sosem volt vele gond.

jan. 17. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok

Hidrogén peroxid vagy octenisept nypi 3-4 alkalommal

Utána tetrán esténként

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 17. 18:04 Privát üzenet

Piercingre kenőcsöket ne használj. Bármilyen vékonyan kened, eltömítheti és akadályozza a gyógyulást, sőt még rosszabb is lehet.

Octenispet a legjobb, a hpo is okés (de csak egyiket használd egyszerre). Naponta többször, és mozgasd a piercinget is.

Viszont ha már ilyen rég óta tart és nem jobb, lehet érdemes elgondolkodni, hogy megmutasd egy bőrgyógyásznak vagy piercernek legalább...

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 18. 11:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivel kell kezelni a tragus piercinget a tegnap szúrtam nem fáj vagy ilyesmi jó rá a kamilla tea?
Milyen piercing?
Hol lehet Studex fülpiercing kezelő gélt venni?
Most szurattam Vertical Labret piercinget, mikor mozgathatom?
Debrecenben van olyan piercinges aki vállal RFID chip beültetést?
Tudnátok ajánlani győri piercingest?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!