Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak mellnagyobbító krémek...

Vannak mellnagyobbító krémek amik használnak?

Figyelt kérdés
Mindig is furdalt a kíváncsiság hogy vannak-e olyan szerek amiknem az eredménye tényleg sikeres és hatásos.

#mell #krém #nagyobbítás #speciáliskrémek
2019. jan. 17. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyeneket hirdetni, de nagyobb max a terhesség/szülés idején lesz vagy implantátum.
2019. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

:D

Ilyen nem létezik.

A mell zsírszövetből áll. Szóval vagy hízol egy jó nagyot, vagy plasztika.

2019. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Zsír szövet alatt meg izomszövet van, amit sokan szeretnek elfelejteni. Az izmon lehet gyúrni és az is növeli a mell méretét. Csak azt karban is kell tartani, ami lustáknak nem opció.
2019. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

#3


Ez vicces volt. Nyilván azért pici az összes úszónő melle, mert nem edzenek mellre.

És azért pici az összes fitnesznő melle is, mert ők se edzenek mellre. :D (Ők nyilván szilikonozzák magukat.)


Tapasztalat, mikor sok olyan gyakorlatot végeztem, ami mellizomra volt jó, kisebb lett a mellem.

Na, erre varrjál gombot.

2019. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sertészsír belsőleg :D


Edzéssel sem lehet csodát tenni, nagyon minimálisan alakítja a mell formáját.

2019. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh.. kicsit most meglepődtem,nekem is mindenki azt mondta hogy edzek mellre,de utána olvastam és azt írták hogy a lógós mellekre lehet jo hatással.
2019. jan. 18. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen krém.Az pedig,hogy edz mellre,Háát nem ajánlanám..Több évig úsztam versenyszerűen,amihez hozzá tartozott a mindennapos edzés,a melleim szinte teljesen eltűntek,úgyhogy nem igazán ajánlom.
2019. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mell zsírszövet. Alatta van izom. Namármost, ha edzel egy izomra, akkor a zsír eltűnik. Ezért kicsi az úszónők, fitnesznők melle. Ergo, kisebb lesz a melled az edzéstől.

Egyébként nem, nincs ilyen krém. Azért hiszik sokan, hogy működnek, mert rendszeres masszírozás hatására javul a vérkeringés, és egy icipicit megnőhet a melled ettől. Ugyanazt a hatást éred el, ha minden egyes nap bekened testápolóval, mintha mellnagyobbító krémmel kennéd. Max annyi, hogy nagyon enyhén képesek feszesíteni a bőrt.

2019. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!