Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miyen ferfi parfumot vegyek?...

Pilóta1212 kérdése:

Miyen ferfi parfumot vegyek? 22 eves vagyok szeretnek tavaszra es nyarra venni parfumoket. Bulira nappalra es egy elegansabbat is

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 20:07
 1/4 anonim válasza:
2019. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, szerintem. Mindenkinek egyedi illata és ízlése van. Van olyan is, hogy tetszik, de magadra fújva borzalmas összhang árad ki belőle. Nekem pl. sok minden nem jön be, akármilyen márkás, mert nem bírom elviselni.


Azért akad pár, amit szívesen használok. Elegánsabb alkalmakra pl Giorgio Armani - Aqua di Gio Essenza, ami ér valamit nálam. Normál alkalmakra meg Calvin Kline - Encounter. Mindkettőért félórákat szagolgattam, magamra fújtam, hetente többször is betérve a boltba, mire nagy nehezen rávettem magam. De lehet, hogy csak nekem ilyen hülye az ízlésem és neked könnyebben fog menni.

2019. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
BLEU DE CHANEL
2019. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj be a Rossmannba,végig lehet mindet szagolgatni, vannak minták.Ami legjobban tetszik, azt válaszd.Ha van barátnőd vagy lány barátod,esetleg segítsen benne, ők jobban értenek hozzá.
2019. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!