Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés
pilóta1212 nevű felhasználó kérdése:

Miyen ferfi parfumot vegyek? 22 eves vagyok szeretnek tavaszra es nyarra venni parfumoket. Bulira nappalra es egy elegansabbat is

jan. 20. 20:07  Privát üzenet  

A válaszok
[link] ,0,false):quality(100)/product/69/97016/1.jpg?7275

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 20. 20:23 Privát üzenet

Ezt így nem lehet megmondani, szerintem. Mindenkinek egyedi illata és ízlése van. Van olyan is, hogy tetszik, de magadra fújva borzalmas összhang árad ki belőle. Nekem pl. sok minden nem jön be, akármilyen márkás, mert nem bírom elviselni.

Azért akad pár, amit szívesen használok. Elegánsabb alkalmakra pl Giorgio Armani - Aqua di Gio Essenza, ami ér valamit nálam. Normál alkalmakra meg Calvin Kline - Encounter. Mindkettőért félórákat szagolgattam, magamra fújtam, hetente többször is betérve a boltba, mire nagy nehezen rávettem magam. De lehet, hogy csak nekem ilyen hülye az ízlésem és neked könnyebben fog menni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 20. 20:28 Privát üzenet
BLEU DE CHANEL

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 20. 20:29 Privát üzenet
Menj be a Rossmannba,végig lehet mindet szagolgatni, vannak minták.Ami legjobban tetszik, azt válaszd.Ha van barátnőd vagy lány barátod,esetleg segítsen benne, ők jobban értenek hozzá.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 23. 14:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hasznalt mar valaki Yodeyma parfumoket? Mennyire tartosak?
A fernino oldalon eredeti parfumoket arulnak?
Fiu vagyok de kiprobalnam a noi parfumoket, milyet ajanlotok ami nem viragillatu de megis noies es egy meleg lanyos srachoz illhet?
Miert nem erzem a parfumoket magamon tovabb, mint fel ora? (meg ha 20 fujast is teszel belole)
Mitol lehet az, hogy az ilyen 2000-2500 Ft-os parfumoket budosnek erzem magamon?
La Rive parfumoket lehet Rossmanban vagy DMben kapni? SURGOS

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!