Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy a rákba viseljem el,...

Hogy a rákba viseljem el, hogy 18 évesen csupa stria vagyok és lóg a mellem? :S

Figyelt kérdés

Utálom magam! De sajnos egyelőre nincs pénzem plasztikai műtétekre. Anyám is meg mindenki azt mondja, fogadjam így el magam. De én képtelen vagyok rá:S Fiúk meg ilyesmi szóba sem jöhetnek, ha egy milliót fizetnének sem merészkednék ki bikiniben egy strandra:'( Dee akkor talán igen, mert abból már megműttethetném magamxD

Van még valaki ilyen helyzetben? HOgy viselitek el? Amúgy a lehurrogó válaszok megelőzése véget megjegyzem, egy sztroidos kezelés miatt lettem ilyen már kb 5 éve:( Nagyon szar így. Tök gátlásos vagyok miatta, és ezen nem tudok változtatni:S


2010. jún. 29. 22:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*végett **szteroidos
2010. jún. 29. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is vannak striáim,és nem tudok velük mit kezdeni, mivel örökre megmaradnak.utáltam őket és alig mertem levetkőzni, aztán jött egy srác, és imádott engem és minden porcikámat, a striákat is.ez segített,szóval szerintem rossz a taktikád, mert egy szerető partnert segíthet neked rávilágítani, h értékes és szép vagy.de ha nem jársz el sehova csak otthon ülsz, kevés esélyed lesz megtalálni.
2010. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy tudatlan vagyok, de mi az a stria?
2010. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
ne rákozz már kérlek... cigány vagy?!
2010. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én ilyen helyzetben vagyok, csak annyi különbséggel, hogy szültem egy gyereket, így azt mondhatom megérte.

Próbálom elfogadni, hogy tiszta tigris vagyok, azt is hogy lóg a bőr a hasamon és azt is, hogy vagy ezért vagy nem, de a férjem már nem kíván annyira, mint régen.

nehéz, de mivel nincs mit tenni hát el kell fogadnom. Megjegyzem, pont emiatt nem megyünk nyaralni az éven.

Gondolom Neked már kifehérdetett, így nem látszik annyira. Járj szoliba, segít elrejteni picit a hibát. a cici-téma egy jó melltartóval ellensúlyozható.

Viszont egyet azért tudnod kell:ha valaki szeretni fog nem a striákat nézi majd és nem is azt, hogy kicsit lóg a cickó.

2010. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pffff. nekem még gyerekem/steroidos kezelésem se volt. Mégis vannak.


Sząrok a szöveteim és kamaszkoromban nem bírták az iramot.

Bőrradírral, napozással kicsit javul a helyzet de ha megnézeld a többi csajt a strandon, minden 3.nak van stirája. Ettől még nem rossz nő egyik se, jó alakjuk van, szépek, fiatalok.


És nekem is lóg a mellem úgy 16 éves korom óta. Gyárilag DDs mellekkel vert meg az isten. Mindenki irigyli tőlem, de nem fogják fel hogy csak a hátam teszi tönkre és lóg is... De ez van, hideg vízzel meg jéggel amit lehet én megpróbálok.


20/N

2010. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok etnikumbeli:)


Amúgy tudom, hogy sok nőnek vannak striái, de nekem mindenhol, sok és óriásiak. Kb Egy centisek a legtöbb helyen. A vicc az, hogy még rózsaszínek. A lógó mell külön megőrít(az is a kötőszövetroncsolódás miatt van, az is striás persze). Sok olyan nő mondja, hogy neki is ilyen, csak a 99%-uk már szült 1-2 gyereket. De ilyen fiatalon ez nagyon nem kóser, pláne ha látom, hogy a velem egykorúak bőre azért még általában tök szép.

2010. jún. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!