Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, hogy fényképeken...

Nagyon zavar, hogy fényképeken ha a kamerába nézek akkor nem tetszik az arcom. Ugye fordítva látom mint a tükörben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A tükörben tetszek magamnak, ha selfiet készítek egy alkalmazással úgy is jól sikerül a kép.

Ha valaki lefényképez valahogy az arcom felei fordítva vannak (remélem értitek azért miről beszélek) így nagyon elkeserít a látvány, nem tetszek magamnak.


Más emberek képein ez nem tűnt fel, sem a valóságban ha találkoztam velük.


Most én gondolom rosszul? Vagy mi lehet a gond?

Lehet ezen vaalhogy segíteni hogy ha más fotóz engem akkor is tetszen az eredmény?



2019. jan. 22. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

A lány hiúságára számomra akkor derült fény, amikor láttam, hogy órákat áll a tükör előtt!

A tinilány hiúságból kifestette az arcát és a körmeit. A doktor úrnak írt válaszlevelemben csak annyit írtam, hogy „Tisztelt Kovács úr!” és ezzel megsértettem a hiúságát.

2019. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
A szem által gyűjtött információ az agyban kerül feldolgozásra, hogy egy olyan észleletet adjon, ami nem egyezik az ingerforrás egy fizikai mértékével!!!
2019. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tükrözd a képet képszerkesztővel, és no problem.
2019. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyrészt ahogy írtad, te máshogyan (tükrözve) látod magadat a tükörben, mint ahogyan mások látnak téged kívülről. mivel másokat te is kívülről látsz, ugyanúgy, ahogyan a fotózik készülnek, így nem érzed az eltérést, amit magadnál látsz.


egyrészt fotózást magad minél többet, nézz magadról több fényképet, hogy megszokja az agyad a látványt és a fejedben össze kapcsolódjon a benned kialakult képpel. így a több képből a jobban sikerült éket is könnyebb kiválogatnod.

valószínűleg a szelfi lehet már jobban hozzászokott az agyad, mert többet csinálsz magadról, meg ott látod élőben magad, ahogy készül, így jobban elfogadod magadban.


másrészt a rólad készült fotók (különösen a szelfik amúgy) nem ugyanolyan optikai torzítással, látószöggel készülnek, mint az emberi szem természetes működése. emiatt fizikailag máshogyan is képződik le az arcod a fotón. ha ezt jobban meg akarod ismerni, akkor olvass utána a portré fotózás ismereteinek. egy jó fotós jobban tudja, hogyan kell természetesebb hatású, kedvezőbben mutató képeket készíteni.

2019. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azokat az embereket szokták fotogéneknek nevezni, akiknek az arca nagyon nagyon szimmetrikus. Mivel ez csak az emberiség nagyon kis százalékára igaz, sok ember küzd hasonló problémával, van akit jobban zavar ez, van akit kevésbé. Amikor fotót csinálnak rólad, törekedj arra, hogy ne teljesen szemből fotózzanak le, hanem kissé oldalról, azaz félprofilból látszik az arcod.
2019. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!